تاریخ درج خبر : 1395/09/02
کد خبر : ۵۵۸۴۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -
در همایش جهاد گران علم و فناوری صورت گرفت؛

تجلیل از فرهنگی و دانش‌آموز برتر علمی بسیج کهگیلویه و بویراحمد

 در همایش جهاد گران علم و فناوری از فرهنگی و دانش‌آموز برتر علمی بسیج کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

tajlil-daneshamoz-va-farhangi-bartar-5

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، در همایش جهادگران علم و فناوری که با مشارکت سازمان بسیج علمی-پژوهشی و فناوری و بسیج دانشجویی و همزمان با هفته بسیج در سالن دکتر کنعانی و با حضور اساتید-دانشجویان و برترین‌های علمی-پژوهشی و فناوری و مخترعان گروه‌های مختلف بسیج کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد از فرهنگی حسینعلی فاتحی و دانش‌آموز سیدعلی خواهش نیک به‌عنوان برترین‌های علمی بسیج در حوزه آموزش‌وپرورش تجلیل شد.

در این آئین با حضور فرمانده سپاه فتح استان و مسئول بسیج علمی و بسیج دانشجویی با اهداء تندیس ویژه جشنواره جهادگری علم و فناوری از این دو برتر علمی تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش، حسینعلی فاتحی از محققان و پژوهشگران فرهنگی دارای رتبه برتر در ارائه مقالات علمی بسیج-کسب عنوان بسیجی نمونه-کسب عنوان برتر در سازمان بسیج فرهنگیان وهم اکنون معاون پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش‌وپرورش استان است.

سیدعلی خواهش نیک برتر جشنواره بین‌المللی ابن هیثم-برتر کشوری نامه‌ای به رهبرم –رتبه اول استان تفسیر قرآن کریم-رتبه برتر طرح دادرس هلال‌احمر و انتخابی دیدار با مقام معظم رهبری و دانش‌آموز پایه نهم مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی یاسوج است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد