تاریخ درج خبر : 1395/09/05
کد خبر : ۵۵۸۵۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

افشای استخدام‌های طایفه‌ای در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی خودسرانه جمعی از بستگان، دوستان، آشنایان و افراد دارای روابط و پارتی را در سازمان متبوع خود بدون رعایت ضوابط و قانون استخدام کرده است.

709569

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از کبنانیوز، حسن نوروزی، «دکتر» سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بدون توجه به رعایت ضوابط و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در بند ۲؛ «عدالت محوری در جذب، تداوم خدمت و ارتقای منابع انسانی» و بند ۳، «بهبود معیارها و روزآمدی روش‌های گزینش منابع انسانی به‌منظور جذب نیروی انسانی توانمند، متعهد و شایسته و پرهیز از تنگ‌نظری‌ها و نگرش‌های سلیقه‌ای و غیرحرفه‌ای» دست به استخدام و بکارگیری حدود ۳۰ نفر از بستگان، آشنایان، دوستان و افراد دارای روابط و پارتی در سازمان تحت نظر خود زده‌ است.

درحالی‌که هر روز شاهد گلایه‌مندی جوانان و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد از وضعیت بیکاری و نبود اشتغال هستیم، در سازمانی که باید متولی قانون و برنامه‌ریزی باشد دست به استخدام افرادی بدون رعایت ضوابط کرده که انتظار می‌رود وقتی سازمان، اداره‌ای و یا نهادی مجوز استخدام دارند، رئیس آن سازمان و یا دستگاه‌ دولتی با پرهیز از نگرش‌های سلیقه‌ای، شخصی و قوم‌بازی و طایفه‌بازی و صرفاً بر اساس موازین اسلام، قانون و به جهت اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ثمره خون هزاران شهید است مورد بدبینی قرار نگیرد، در بحث استخدام عدالت را مدنظر قرار دهد.

این رئیس سازمان همچنین برای استخدام بستگان و نورچشمی‌های خود تنها به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد اکتفا نکرده است و بنا بر گفته برخی از منابع دقیق هر مدیری که به او برای بودجه و اعتبار مراجعه می‌کند از آن مدیر برای استخدام نیروهای موردنظرش در دیگر ادارات استان درخواست و بعد پیرامون اعتبارات با او سخن خواهد گفت. کافی است مسئولان نظارتی از سایر مدیران در این رابطه تحقیقی کنند.

خانم‌ها؛ (پ)، (ک)، (ف.ب)، (ش.ظ)، (س.گ) و آقایان؛ (م)، (ق)، (پ)، (هـ. د)، (س. ش)، (م. ب)، (م)، (ه عنا)، (ر)، (الف)، (ظ)، (ر، م)، (م)، (م)، (ح) و (ت) و (م) و … کسانی هستند که بر اساس فامیل‌گرایی، قوم‌گرایی، آشنابازی و روابط و پارتی‌بازی در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد استخدام و بکار گرفته شده‌اند. گفته می‌شود دو نفر دیگر در روزهای آینده به این افراد اضافه خواهند شد.

این رئیس نیز برخی را از ادارات دیگر به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد انتقال داده است.

امید است، مسئولان دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ائمه جمعه و دستگاه‌های نظارتی و قضایی در این رابطه تحقیق و سپس اقدام شایسته‌ای انجام و تذکرات لازم را بدهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • علی گفت:

  باسلام هروقت متصدی استخدام درسازمان ها وادارات وبنیادها سازمان برنامه وبودجه باشد ازین بهتر هم نمیشه

 • ناشناس گفت:

  هر چه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک.

 • همشهری گفت:

  ان شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاالله…
  اما امیدی نیست

  • ناشناس گفت:

   توی این مملکت جپ وراست وجود ندارد فقط برای سرگرمی مردم است والا همه سرشون توی یه آخور هست بیجاره ملت که فقط یک روز ازشون صدا وسیمای میلی حرف میزند اونهم انتخابات بعدش گور بابای مردم عوام بی ……

پربازديد