تاریخ درج خبر : 1395/09/05
کد خبر : ۵۵۸۵۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -
اداره‌ای که محفل نورچشمی‌ها شده است؛

استخدام فله‌ای در امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد در اقدامی بی‌نظیر نسبت به بکارگیری بستگان خود به‌صورت فله‌ای و بدون ضابطه در این اداره اقدام کرده است.

estekhdam-9

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از کبنا، مدیرکل امور عشایر بدون در نظر گرفتن قانون و عدالت استخدامی نسبت به استخدام بستگان و دوستان خود به ‌صورت‌های مختلف اعم از قراردادی و شرکت‌های وابسته اقدام کرده است.

آن‌گونه که کبنانیوز می‌نویسد: مدیرکل امور عشایر برای اینکه استخدام‌های فامیلی‌اش دور از چشم‌ها بماند برخی بستگان خود را در ادارات شهرستان‌ها استخدام کرده است که ازجمله بکارگیری «ج ر» پسرخاله‌اش را در اداره امور عشایر شهرستان گچساران بکار گرفته است.

مدیرکل امور عشایر همچنین نسبت به بکارگیری «الف؛ و» همسر خواهرش در کارخانه خوراک دام و طیور دشتروم، «ع ی» پسرخاله‌اش، «پ» داماد باجناقش، «ی پ» پسر خواهرش، «م الف» زن پسرعمویش، «ع ق» داماد عموزاده‌اش، «ص ف» و «الف ن» دوست و همکلاسی دوران دانشگاهش اقدام کرده است.

گفتنی است مدیرکل امور عشایر به غیر استخدام فله‌ای بستگانش استخدام‌های رابطه‌ای دیگری ازجمله «م الف» «م ج», «ع ع», «ح ک»، «م ک» و «ج الف» داشته است.

درحالی‌که همواره بر رعایت قانون در استخدام نیروها تأکید زیادی از سوی علما، بزرگان، قانون‌گذاران و مجری قانون شده است، اما برخی مدیران این مسائل را در استخدام نورچشمی‌ها پشت گوش می‌اندازند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا محجوب گفت:

  یه گزارش هم از آقای مدیرکل امور مالیاتی بنویسید خیلی خوبه. استخدام همسر بردارش(م.الف) در تعزیرات، استخدام آقای (م.م) از اقوام به عنوان منشی، استخدام آقای (ر.س) از وابستگان در امور مالیاتی، استخدام خواهرزاده اش در اداره امور مالیاتی و… متاسفانه شخص ذکر شده از فامیل های استاندار بوده و سالهاست که در این منصب بیت المال را به بیت الحال تبدیل کرده است. خریدهای زمین میلیونی این فرد در شهرستان های کهگیلویه و همچنین بویراحمد نیز زبانزد عام و خاص است. متعجبم که این سایت هیچوقت چیزی از این شخص منتشر نکرده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ا.م گفت:

   عزیزانی که دارن تاسف میخورن و ابرازناراحتی میکنن؛خدایی تاحالاخودشون به چندنفرواسه کارروانداختن؟اگه خودشونم باپارتی استخدام میشدن بازم همینجوری تاسف و…میخوردن؟؟؟دوره و زمانش همینه پس الکی دلسوزی نکنیم

 • R گفت:

  ای بابا برنامه بودجه اون ور جهاد کشاورزی این ور امو عشایر کدوم ور واقعا که متاسفم سی ای مملکت خواهشا همه را با هم نزارید تو سایت مردم دق می کنند مناسسسسسسفم

 • م م گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…جناب علیپور اون همه حرفای ک پاسارل خودت وداردسته توسایتاها میزدین بخاطراین بود ک بلادی مانعت شده بلادی باخداس وانسان پاکی بودوهست امااین دنیاپلرتی بازی میکنی اون دنیا روچکارمیکنی چوب خدا صدانداره بحق امام حسین ع هرمسولی بی عدالتی میکنه توهمین دنیا بی آبرو بشه

 • م م گفت:

  نظر خود را وارد نمایید…سلام خداوند همیشه جای حق نشسته این همه حرفاهایی ک پارسال آقای علی پوربه بلادی به ناحق زده براهمین بودک پارتی بازی کن اما جناب علیپور اون دنیارو نمیشه پارتی بازی کردبلادی هم انسان پاک بودمثل شما عمل نمیکردونخواهدکرده

 • همشهری گفت:

  از استاندار که امید بریدیم…
  حضرت آیت الله ملک حسینی شما در این قضیه ورود پیدا کنید…
  نگزارید مردم بد بین تر از این بشن…

پربازديد