تاریخ درج خبر : 1395/09/06
کد خبر : ۵۵۸۶۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

مارمولک در منبع ذخیره آب شرب +تصاویر

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان کهگیلویه با تاکید بر اینکه آب شرب منطقه جاورده هیچ مشکل بهداشتی ندارد گفت: در تمام خانه‌ها مردم منطقه مارمولک وجود دارد و هیچ عیبی در زمینه دیدن مارمولک در آب شرب منطقه وجود ندارد.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، صبح امروز در برخی از شبکه‌های مجازی تصاویری از منبع ذخیره آب شرب منطقه جاورده از توابع شهرستان کهگیلویه منتشر شده که بیانگر غیر بهداشتی بودن آب مورد استفاده مردم این منطقه است.

منطقه جاورده از توابع شهرستان کهگیلویه بنا به گفته مدیرآبفای روستایی شهرستان بیش از یک‌هزار مشترک آب دارد و آب روستاهای از جمله بلویری، دشت آزادی، سادات مشهدی، سرآسیاب و…از یک منبع ذخیره آب تامین می‌شود.

بنا به تصاویر رسیده به تسنیم آب منبع ذخیره آب منطقه جاورده به محل برای خیز مارمولک‌ها تبدیل شده و گل و لای کف منبع آب نیز بیانگر غیر بهداشتی بودن این آب است.

اما ولی جفتا مدیر آبفای روستایی شهرستان کهگیلویه در این زمینه واکنش نشان داد و گفت: آب شرب منطقه جاورده هیچ مشکل بهداشتی ندارد و تصاویر ارسالی مربوط به سال گذشته است.

وی عنوان کرد: اول اینکه منبع ذخیره آب جدید احداث شده و دوم اینکه مارمولک در تمام خانه‌ها وجود دارد و هیچ اشکالی ندارد در منبع آب هم مشاهده شود.
139509061128429759312774
13950906112936159312784

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد