تاریخ درج خبر : 1395/09/06
کد خبر : ۵۵۸۶۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

منبع ذخیره آب جاورده به محض مشاهد مارمولک از مدار خارج شد

مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: منبع ذخیره آب جاورده در سال ۹۴ به محض مشاهد مارمولک و وضعیت بهداشتی آن از مدار خارج شد.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، فیض الله پاسره ظهر امروز در جمع خبرنگاران به گزارش با عنوان ” مارمولک در منبع ذخیره آب شرب +تصاویر” واکنش نشان داد و اظهار داشت: آب و فاضلاب روستایی به صورت مستمر به بازدید از منابع آبی همه روستا‌ها می‌پردازد در مخزن روستای جاورده در یکی از بازدید‌ها با حضور شورا و مرکز بهداشت به محض مشاهد منبع موصوف به صورت کامل از چرخه آبرسانی خارج شد.

وی عنوان کرد: در گام بعدی سریعاً نسبت به ایزوله و لایروبی و پر کردن تمامی سوراخ‌ها اقدام شد و تا کنون نیز منبع مورد نظر به سیستم آبرسانی وارد نشده و تا اطمینان کامل از امنیت و سلامت آن وارد چرخه آبرسانی نیز نخواهد شد.

پاسره ابراز کرد: آب و فاضلاب روستائی کهگیلویه و بویراحمد به واسطه وظایف و خط مشی‌های تعریف شده و همچنین رسالت ذاتی در قبال تهیه حیاتی‌ترین نیاز روستائیان با استاندارد‌ها و کیفیت لازم، همان طور که در اساسنامه این شرکت نیز به صراحت آمده و تمامی مدیران و کارکنان شرکت نیز به آن پایبند هستند، خدمت لحظه‌ای و با کیفیت به مردم را وظیفه ذاتی خود می‌داند و تا کنون کمبود‌ها بهانه‌ای نشده تا خدمت گذاران مردم در آبفار استان لحظه‌ای از تلاش صادقانه دست بکشند.

مدیرعامل آبفای روستایی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به گزارشی با عنوان ” خیز مارمولک در منبع ذخیره آب شرب +تصاویر” عنوان کرد: تصویر منتشره مربوط به سال 94 بوده و توسط شخصی خاص در فضای مجازی بازنشر شده است.

پاسره تصریح کرد: سلامت آب مردم موضوعی است که شکی در آن نیست چرا که کلر زنی‌های مستمر و آزمایش‌هایی که به تایید مراکز بهداشت رسیده خود گواهی محکم بر این مدعاست و وجود این مارمولک زنده در بدنه منبع نمی‌تواند نشان از آلودگی باشد چرا که کلر زنی آب عملا امکان وجود موجودات زنده را به صفر می‌رساند و این صحنه صرفا به دلیل وجود برخی درز‌ها بر اثر قدیمی بودن منبع مشاهده شد که با وجود همه مشکلات مالی نسبت به رفع همه عیوب آن نیز اقدام شد.

وی افزود: رسالت خطیر رسانه‌ها در فرهنگ سازی و کاهش معظلات، آسیب‌ها و نواقص بر کسی پوشیده نیست، بنابر این انتظار می‌رود ضمن رعایت اخلاق و اصول حرفه‌ای روزنامه نگاری، و همچنین مطالعه و آگاهی از صحت و سقم اخبار واصله با هماهنگی و مراجعه به استنادات دستگاه‌های مربوطه و نظرخواهی از مردم به انتشار اخبار و گزارشات اقدام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد