تاریخ درج خبر : 1395/09/12
کد خبر : ۵۵۸۸۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -

قطع ارتباط بسیاری از روستاهای دیشموک با مرکز شهر + تصاویر

بارندگی‌های اخیر باعث قطع ارتباط بسیاری از روستاهای شهر دیشموک با مرکز این شهر شد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از فارس، بارندگی‌های اخیر خساراتی به تأسیسات شهر دیشموک و مناطق اطراف این شهر وارد کرده است.

جبار فاطمی‌کیا اظهار کرد: برق 45 روستای اطراف دیشموک بر اثر بارندگی قطع است که تا این ساعت برق 10 روستای دیشموک هنوز وصل نشده است.

مسؤول برق شهر دیشموک گفت: برق دیشموک بر اثر بارندگی قطع شده که بر این اساس برق کوی حسین‌آباد تا فردا بر اثر سقوط پایه فشار قوی وصل نخواهد شد و به علت نبود جرثقیل چنین مشکلاتی در منطقه تا دو روز آینده برطرف نخواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر دیشموک هم در این باره تصریح کرد: در شهر دیشموک بارندگی خسارات زیادی به معابر، جداول، خیابان‌ها و ساختمان‌های شهروندان وارد کرده که اگر بارندگی تا فردا ادامه داشته باشد خسارات بیشتری به شهر وارد می‌شود.

هوشنگ رازی‌پور اذعان کرد: تا این لحظه خسارات جانی نداشته‌ایم اما خسارات مادی به منازل مسکونی دیشموک وارد شده که میزان آن اکنون قابل پیش‌بینی نیست.

وی بیان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر دیشموک در رفع مشکلات مردم این شهر تمهیدات لازم را به کار گرفته و نیروهای خدماتی شهرداری و پرسنل این اداره در حال آماده‌باش جهت مقابله با هرگونه اتفاق غیرمترقبه هستند.

حسن امیریان نیز گفت: روستاهای اطراف دیشموک بر اثر بارندگی قطع ارتباط شدند که راه روستاهای رودریش، آجم، سرگچ، رودسمه، شرنگ‌رنگ، سردو و تنگ چویل به کلی قطع شده است.

رئیس شورای اداری دیشموک گفت: آب بیشتر روستاهای دیشموک قطع و همچنین به شبکه آب روستاها خسارات زیادی وارد گردید و اکثر جاده‌های ارتباطی این مناطق با رانش زمین و ریزش سنگ روبه‌رو شده‌اند.

وی اذعان کرد: تمهیدات لازم جهت جلوگیری از هرگونه بحران احتمالی به کار گرفته شد که از مسؤولان شهرستانی و استانی تقاضای کمک می‌کنیم.

امیریان متذکر شد: طی تماس‌های گرفته شده در روستای دلی و دشتک بر اثر بارندگی برخی منازل مسکونی دچار آسیب شده‌اند.

وی گفت: با توجه به اینکه بیشترین بارندگی در استان کهگیلویه و بویراحمد شهر دیشموک است متاسفانه به علت نبود دستگاه باران‌سنج از طرف هواشناسی استان در دیشموک، گزارشی مبنی بر میزان بارندگی نداریم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد