تاریخ درج خبر : 1395/09/12
کد خبر : ۵۵۸۸۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

راه‌اندازی مرکز آندوسکوپی و کولونوسکوپی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

با حضور غلام‌محمد زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس و سید ذاکر سعیدی‌نژاد رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج مرکز فوق تخصصی آندوسکوپی و کولونوسکوپی بیمارستان شهید بهشتی افتتاح شد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از ایسنا، غلام‌محمد زارعی، نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با وزارت بهداشت تفاهم‌نامه برای خریداری تجهیزات بیمارستانی و تخصیص اعتبارات درمانی منعقد شده است، گفت: بسیاری از تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌های استان به زودی خریداری می‌شود.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های آندوسکوپی و کولونوسکوپی خریداری شده از کیفیت بالایی برخورداری بوده و از نوع پنتاکس هستند.

زارعی بیان کرد: با اجرای طرح تحول سلامت شاهد خریداری و تأمین بسیاری از تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌ها بودیم و در همین راستا هم خدمات ارزنده‌ای به مردم ارائه شد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدوارم با تجهیز بیمارستان شهید بهشتی شاهد افزایش رضایت‌مندی مردم از خدمات ارائه شده توسط بیمارستان‌ های استان باشیم.

همچنبن سید ذاکر سعیدی نژاد، رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج در این مراسم  نیز گفت: این دستگاه‌ها تنها در بیمارستان امام سجاد(ع) شهر یاسوج بود و دلیل مراجعه زیاد مردم به این بیمارستان و تجمع افراد شاهد ترافیک بالایی برای استفاده از این دستگاه‌ها بودیم.

سعیدی‌نژاد افزود: با راه‌اندازی این مرکز در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج علاوه بر کاهش ترافیک شاهد ارائه خدمات مطلوب به مردم خواهیم بود.

وی اضافه کرد: این کار در راستای طرح تحول سلامت صورت گرفته که با افتتاح این مرکز شاهد افزایش رضایت‌مندی مردم خواهیم بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد