تاریخ درج خبر : 1395/09/12
کد خبر : ۵۵۸۸۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ایزدپور همچنان محروم از حضور در استانداری/ اهدای زمین واقعی به سامان پاکباز

نشست شورای ورزش در سالن شماره یک استانداری به ریاست سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از کبنا نشست شورای ورزش به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد، معاون ورزش و جوانان و مدیران برخی دستگاه‌های استان برگزار شد.

در این جلسه جهانبخش ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان بنا به دستور استاندار آنطوری که قبلاً مطرح شده بود که از حضور وی در جلسات جلوگیری خواهیم کرد، در شورای ورزش حضور نیافت و معاونینش به جای او آمده بودند.

احمد حکمتی‌اصل معاون توسعه ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی، اظهار کرد: بخشی از اماکن ورزشی نیمه فعال است که با سرمایه گذاری بخش خصوصی به آنها واگذار می‌شود.
وی در ادامه افزود: واگذاری تا پایان ۲۳ دی ماه سال‌جاری ادامه دارد که در صورت عدم متقاضی قابل تمدید است.
معاون اداره‌کل ورزش کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه‌های ملی و استانی این اداره‌کل از جمله؛ پیست اسکی کاکان و هتل ورزش، زمین تختی یاسوج، زمین چمن شماره دو، زمین مصنوعی کوثر، کرلاغری، لیکک، لنده و تکمیل خوابگاه شهید پایدار به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.

حکمتی‌اصل در ادامه با اشاره به همکاری دستگاه‌های اجرائی در حوزه ورزش، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرائیی با پرداخت بخشی از هزینه خود به توسعه ورزش کمک کنند.
به گزارش کبنااسپورت، در ادامه این جلسه برخی از حاضرین به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند که عنبری نماینده اداره‌کل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست، اظهار کرد: در سال ۹۵، سه نفر بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی داشتیم، ولی سارمان ورزش هیچ کمکی برای حضور این بازیکنان در اردوی تیم ملی نکردند.

وی اضافه کرد: «مرحوم ایمان غلام پور» با وسیله شخصی خود و دو نفر از بازیکنان کشته شدند.

این مسئول تصریح کرد: کسی برای اعزام جوانان به تیم ملی کمکی نمی‌کند.

همچنین در این نشست یک قطعه زمین به سامان پاکباز نائب قهرمان پارالمپیک ریو اهداء شد. پژمان نیک‌اقبالی معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این باره با اشاره به اینکه سامان پاکباز موفق شد در مسابقات پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ مدال نقره این مسابقات را به خود اختصاص دهد، گفت: استاندار استان بیان کرد به دلیل پاسداشت از زحمات این ورزشکار افتخارآفرین قطعه زمینی تأمین و به این ورزشکار افتخارآفرین اهداء شود.

نیک‌اقبالی اضافه کرد: با اقدامات صورت گرفته و با همکاری بنیاد مسکن یک قطعه زمین خریداری و به نام سامان پاکباز سند خورده است.

در ادامه سامان پاکباز از زحمات استاندار استان تقدیر و تشکر کرد و افزود: حمایت مسؤولان استان از ورزشکاران سبب دلگرمی ورزشکاران و جوانان استان می‌شود که از زحمات استاندار تشکر می‌کنم.

سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تبریک مجدد به سامان پاکباز به دلیل کسب مدال نقره در مسابقات پارالمپیک ریو افزود: امیدواریم شاهد تداوم موفقیت‌های این ورزشکار افتخارآفرین استان و سایر ورزشکاران باشیم.

وی تصریح کرد: ورزشکاران الگوهای جوانان هستند و باید این افراد مورد حمایت جدی مسؤولان قرار گیرند.

خادمی اضافه کرد: زمینه موفقیت در همه حوزه‌ها فراهم است به همین منظور در زمینه ورزش باید استعدادیابی لازم صورت گیرد.
در این آئین فرشید کریمی معاون مدیریت و توسعه منابع انسانی و احمد حکمتی‌اصل معاون ورزش نیز استاندار کهگیلویه و بویراحمد را همراهی می‌کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد