تاریخ درج خبر : 1395/09/13
کد خبر : ۵۵۸۹۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

هر مدیری در استخدام ها اشتباه کرده، باید از مردم عذرخواهی کند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: استخدام‌های خارج از ضابطه در برخی ادارات این استان توسط دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری بررسی و به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

139504101545586368038204

به گزارش  سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از تسنیم، مجید محنائی اظهار داشت: با توجه به انتشار پاره‌ای مطالب در برخی از سایت‌های خبری استان طی روزهای اخیر مبنی بر به کارگیری نیروی انسانی خارج از ضوابط  توسط تعدادی از دستگاه‌های اجرائی دستور و اقدام برای بررسی صحت و سقم موضوع جهت تنویر افکار عمومی صادر شد.

وی تصریح کرد: ارائه پاسخ مستدل، قانونی و شفاف راجع به تمامی ادعاهای مطرح شده در سایت‌های خبری و رسانه‌های محلی توسط دستگاه‌هایی که نام آنها درج شده و بررسی توسط دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و اطلاع به افکار عمومی در دستور کار قرار گرفته است.

محنائی ابراز کرد: به استناد تبصره ذیل ماده 32 قانون مدیریت خدمات کشوری دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در شرایط خاص با تایید سازمان امور اداری و استخدامی کشور تا 10 درصد پست‌های سازمانی مصوب، بدون تعهد استخدامی و در سقف اعتبارات مصوب افرادی را به صورت ساعتی و یا کار معین برای حداکثر یک سال به کار گیرند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: مدیران دستگاه‌ها موظفند جهت حفظ و افزایش اعتماد مردم به دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت برابر برای همگان در صورت نیاز به نیروی انسانی فراهم و در مواردی که شک و شبهه‌ای نسبت به فرآیند جذب نیروی انسانی وجود دارد به افکار عمومی پاسخگو باشند و اگر اشتباه یا اشکالی به وجود آمده اشتباه را پذیرفته و با عذرخواهی نسبت به جبران آن اقدام کنند.

 

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد