تاریخ درج خبر : 1395/09/14
کد خبر : ۵۵۸۹۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
حکم مدیرکلی علیمردانی ابلاغ شد

هاشمی: با تلاشهای مدیرکل راه، پروژه ها جان تازه گرفته اند

مدیر کل ادراه راه و شهرسازی به همراه نماینده  مردم شهرستان های کهگیلویه بزرگ از پروژه های حوزه راهسازی شهرستان کهگیلویه بازدید و از نزدیک مشکلات و نحوه روند اجرایی پروژ ه ها را مورد بررسی قرار داد.

82169594-70903027

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد، درحاشیه این بازدید یک روزه روند اجرایی پروژه های در دست احداث حوزه راه شهرستان کهگیلویه مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر  اداره کل راه و شهرسازی گفت: از تمامی پروژه های شهرستان طی چند نوبت  بازدید کردیم و از  درصد پیشرفت فیزیکی، اعتبار تخصیص  داده شده و مورد نیاز  ، مدت زمان لازم برای اجرا و بهره برداری پروژه ها مورد تحقیق و صحبت شد  طبق یک برنامه ریزی زمان بندی شده  مناسب به ترتیب اولویت و نیاز مردم محترم منطقه به نتیجه دلخواه برسیم.

علیمردانی بابیان اینکه هدف ما تسریع در روند اجرای پروژه ها در تمام شهرستانها است افزود:امیدواریم  با تخصیص اعتبار لازم و همکاری ارگان‌های ذیربط، شاهد ایمن‌سازی و ارتقاء ایمنی در تمامی محورهای شریانی استان در جهت کاهش تصادفات جاده‌ای و امنیت باشیم.

در این آیین نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی برای چندمین بار از همراهی و همکاری مدیر کل راه استان دکتر علمیردانی و پیگیرهای مجدانه ایشان در این مدت کم که باعث تزریق مالی به پیمانکاران شده  و همچنین ارسال ماشین آلات به شهرستانهای مختلف تقدیر کرد.

در ادامه عدل هاشمی گفت :برای شهرستانهای چهارگانه نقشه راه های ترسیم کردم و افق دیدم رو به جلو است و برای تحقق این نقشه راه باید دست به دست هم دهیم ، فرمانداران امنیت را تامین و ائمه جمعه امورات فرهنگی را به پیش ببرند و دست از زد و بندهای سیاسی برداریم وهر کس در هر حزب و گروهی هست در جهت خدمت به مردم تلاش کند .

هاشمی نقشه راهی که برای شهرستان لنده ترسیم شده را خروج این شهرستان از بن بست جاده ای عنوان کرد و افزود: لنده تا از بن بست خارج نشود هیچ معدنی درآن از زیر زمین سر به بیرون نمی آورد و همچنان خفته می مانند.از این رو دلیل ارتباط لنده با شهرستانهای همجوار اولین آیتم نقشه راه من برای این شهرستان است

گفتنی است: حکم علیمردانی به عنوان مدیرل راه و شهرسازی روز گذشته ابلاغ شد. علیمردانی دو ماه است که به جای حسن فدایی و به عنوان سرپرست واردن این استان شده است.

وی در دو ماه گذشته بدون اینکه آمار و ارقام ارایه دهد در تمامی پروژه های راه و شهرسازی استان حاضر شده و از نزدیک مشکلات پروژه ها را پیگیری کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    تا ببینیم خوبی نژادیان چه ایکنه سیمو…

  • ناشناس گفت:

    چون علیمردانی اصولگراست وریس ستادعشایراحمدی نژادبود حاج عدل ازش تعریف میکنه…مردعمل فدایی

  • بهمئی گفت:

    جناب اقای علی مردانی مشکل وام های روستایی را حل کن تا مردم بتوانند خانه بسازند

پربازديد