تاریخ درج خبر : 1395/09/14
کد خبر : ۵۵۸۹۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

حضور کوبودنا در دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان

گروه صنایع غذایی کوبودنا بعنوان بزرگترین مجتمع نان صنعتی جنوب کشور، در دهمین نمایشگاه بین المللی آرد و نان با نام ibex حضور دارد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد، دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آرد و نان “ibex2016 با اهدافی چون فرهنگ سازی و اصلاح الگوی تولید و مصرف آرد و نان ، افزایش سطح فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری در صنعت آرد و نان و حمایت از احداث و توسعه و احدهای تولید نان صنعتی درکشور، حرکت سازمان یافته در بخش خصوصی در زنجیره تولید و تامین مواد اولیه تولید نان ، بستر سازی لازم جهت ارائه حداکثری ظرفیتها و توانمندیهای شرکت های داخلی در عرصه ماشین آلات صنایع مرتبط با صنعت آرد و نان و ایجاد بستر تعامل و همکاریهای بیشتر در صنعت آرد و نان کشور و با رویکردهای استاندارد سازی فعالیت های تولیدی و تجاری در حوزه تولید آرد و نان ، در 16 الی 19 آذر ماه سال 1395 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در فضای تحت پوشش 16000 متر مربع برگزار می گردد.
در این نمایشگاه شرکت های سازنده سیلو، سازمان ها و اتحادیه های مرتبط، شرکت های تولیدکننده نان های صنعتی ،تولید کنندگان آرد، سازندگان ماشین آلات آرد سازی، تولید کنندگان خمیرمایه و بهبوددهنده، تولید کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی، تولیدکنندگان آنزیم های مصرفی در صنایع غذایی و مطبوعات مرتبط حضور دارند که کشورهایی از قبیل آلمان، چین، ترکیه، فرانسه، سوئیس، یونان، کره جنوبی، اسپانیا، هلند، ایتالیا، کانادا و …. مشارکت دارند.

گروه صنایع غذایی کوبودنا که برندی معتبر در حوزه آرد و نان جنوب کشور است، توانسته است با گذر عمر 8 ماهه خود در حوزه نان ( و عمر 20 ساله در حوزه تولید انواع آرد ) جای خود را در میان صنایعی که 40 سال در این حوزه فعالیت داشته را به خوبی باز کند و در این نمایشگاه بین المللی مشارکت خود را بعمل آورد.
کوبودنا بعنوان یک شرکت دانش بنیان، با تیم تخصص و علمی خود، گام های تازه ای را در صنعت نان برداشته و توانسته اولین تولید کننده نان حجیم بلوط در خاورمیانه معرفی گردد. فعالیت های این مجموعه صنعتی که با شعار تغذیه سالم- جامعه سالم شروع شد، در حال حاضر بروی تولید انواع نان های سلامت اعم از نان های دیابتیک، پروبیوتیک و نان دارو ها دایر است.
این مجموعه تخصصی آرد و نان دارای 150 پرسنل علمی و دانشگاهی دست به تولید بیش از 180 نوع نان سلامت زده، که در حال حاضر بصورت مویرگی در استان های جنوبی کشور در حال پخش بوده و بزودی در سراسر کشور ارائه خواهد شد.

زمان : 16 لغایت 19آذر ماه 1395
سالن 35 غرفه 3539
مکان : محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران
ساعت بازدید : 9 الی 17

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد