تاریخ درج خبر : 1395/09/15
کد خبر : ۵۵۹۰۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

استاندار کهگیلویه وبویراحمد: دانشجویان پیشگامان علم وآگاهی اند

 استاندار کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای شانزدهم آذر و روز دانشجو گفت: قشر دانشجو پیشگامان عرصه علم و آگاهی هستند.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویر احمد، در پیام سید موسی خادمی آمده است که شانزدهم آذرماه طلیعه ای از ایثار، عزت ، شکوه و نمادی ماندگار از روحیه استعمار ستیزی و آرمان خواهی دانشجویانی با بصیرت، آگاه و دور اندیش است که همچون چراغی، آگاهی و بیداری را در جامعه روشن نگه می دارند.

این پیام می افزاید: امروزه دانشجویان، این منادیان حق و حقیقت و صاحبان فکر و اندیشه با پشتکار و اراده پولادین خود، حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی و فتح قلل رفیع باورها و اندیشه های ناب را در سر می پرورانند و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
خادمی دراین پیام تصریح کرد: بی شک پیشرفت و تعالی غرور آفرین این مرز و بوم در سال‌های اخیر مدیون روحیه خودباوری، غرور ملی، بنیه علمی و اتکا به دانش بومی دانشجویان متعهد و متخصصی است که با سلاح علم و ایمان و تکیه بر اراده ملی، نوک قله های عزت و افتخار را نشانه رفته اند.
استاندار کهگیلویه و بویر احمد گفت: سالگرد پرافتخار شانزدهم آذر در حقیقت گرامیداشت یاد وخاطره شهدای عزیز دانشجو و پاسداشت تلاشهای مجدانه و با اخلاص همه‌ دانشجویان فهیم و فرهیخته این سرزمین کهن است.
این پیام می افزاید: قشر دانشجو با برافراشتن پرچم عزت و افتخار ایران اسلامی و تسخیر خاکریزهای علم آموزی و رساندن کشور به اوج قله‌های خود کفایی و اقتدار گامی استوار در راستای توسعه همه جانبه ایران اسلامی بر می دارند.
خادمی با تبریک 16آذر به همه دانشجویان پرنشاط و بصیر ایران اسلامی و به ویژه دانشجویان دانشگاه‌های کهگیلویه وبویراحمد و مراکز آموزش عالی اظهارامیدی کرد که با تعامل، همدلی و هم افزایی در دولت عقلانیت و اعتدال تدبیر و امید در حرکت جهادی و رساندن جایگاه ایران به کشوری مقتدر و برتر در منطقه خاورمیانه و جهان بیش از پیش سربلند و سرافراز باشند.
16آذر 1332 در دانشگاه تهران همزمان با سفرنیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا به تهران سه دانشجوی قهرمان در تظاهرات استبداد و استکبارستیزانه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد