تاریخ درج خبر : 1395/09/15
کد خبر : ۵۵۹۰۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

حمله به آیت الله ملک حسینی به بهانه تغییر نام استان

چندی پیش موضوع تغییر نام استان کهگیلویه و بویراحمد در شورای فرهنگ عمومی استان مطرح شد و استاندار با قاطعیت در رد این موضوع سخن گفت.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد ، با وجود اینکه بحث تغییر نام استان عملا به پایان رسیده است اما گویا قرار نیست حواشی آن پایان یابد و این بار برخی رسانه های خاص که جهت گیری های مشهودی دارند و ماهیت و رویکردشان شناخته شده است، با بهانه کردن سخنان تاج گردون مبنی بر طرح موضوع در میان دانشگاهیان این مساله را دستاویزی برای حمله به آیت الله ملک حسینی کرده اند.

در نامه ای که برخی از این سایت ها منتشر کرده اند و مدعی شده اند از طرف “جمعی از دانشجویان، دانشگاهیان و فرهنگیان حوزه انتخابیه گچساران و باشت” است؛ مطالبی بیان شده است که نه در شان نام و جایگاه آیت الله ملک حسینی است و نه از می توان آن را به جامعه دانشگاهی بیان داد.

این نامه که البته از ادبیات و نحوه نگارش آن می توان به هویت آن شک کرد علیرغم اینکه فاقد هرگونه نام و امضایی است، بنظر می رسد ساخته و پرداخته ذهن چند فرد است که خواسته اند از عنوان دانشگاه ها استفاده کنند وگرنه جامعه دانشگاهی تا بوده نام و نشان خود را همراه نامه هایشان آورده اند و البته قواعد نگارشی و حرمت افراد را مدنظر قرار گرفته اند.

متاسفانه در بخش هایی از این نامه با مغلطه گویی و برداشت های سلیقه ای جوری وانمود شده است که آیت الله ملک حسینی بخشی از مردم استان را نادیده گرفته است اما کسانی که سخنان آیت الله ملک حسینی را شنیده یا خوانده باشند قطعا به این نکته پی می برند که اینگونه بیان موضوع در نامه مذکور هدفی جز تحریف و تشویش اذهان عمومی علیه نماینده ولی فقیه در پی ندارد.

شایان ذکر است؛ آیت الله ملک حسینی در انتخابات خبرگان رهبری در حوزه های باشت و گچساران رای بالاتری از برخی مناطق استان هم کسب کردند و این نشان اعتماد و دلبستگی مردم این مناطق به ایشان است و البته ایشان هم به همان میزان مردم این مناطق را مورد توجه و عنایت قرار داده است که موید این موضوع توجه ویژه آیت الله به همه مناطق استان سفرهای بیشمار و کم سابقه ایشان به مناطق دوردست و دستورات وی برای حل مشکلات استان به مسولین اجرایی است، اما متاسفانه گروهی با چنین بداخلاقی هایی سعی در خراب کردن این باور دارند و دانسته یا ندانسته دست به تخریب ایشان و تفرقه افکنی می زنند.

لازم است تا اگر چنین نامه ای سندیت دارد و واقعا وجود خارجی دارد با نام و امضا منتشر شود تا مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در غیراینصورت با بولتن نویسانی که برای رسیدن به مقاصد خود دست به هرکاری میزنند مورد پیگرد قرار گیرند تا دیگر شاهد چنین بداخلاقی ها و فریب افکار عمومی نباشیم.

منبع/بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد