تاریخ درج خبر : 1395/10/01
کد خبر : ۵۵۹۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -
بخشدار لوداب :

راهداری برای بازگشایی جاده مارگون و لوداب اقدامی نمی کند

بخشدار لوداب از توابع شهرستان بویراحمد با انتقاد از اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: محور ارتباطی دو بخش مارگون و لوداب به دلیل بارش برف طی چند روز گذشته مسدود است.

139510021410591099518204به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد به نقل از تسنیم، جمال روحانی اظهار داشت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به خواسته نماینده عالی دولت در بخش لوداب توجهی نمی‌کند و دلم از این اداره خون شده است.

وی عنوان کرد: طی چند روز گذشته به دلیل بارش برف محور ارتباطی دو بخش مارگون و لوداب مسدود شده و در این زمینه اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هیچ توجهی برای برف‌روبی ندارد.

نماینده عالی دولت در بخش لوداب افزود: دیروز 4 ماشین در جاده مارگون به لوداب برف‌گیر شدند که مجبور شدم با بخشدار مارگون تماس گرفتم و خواهش کردم تا از راهداران بخواهد نسبت به رفع این مشکل و کمک به برف‌گیر شدگان اقدام کند.

روحانی ابراز کرد: طبق اطلاعات رسیده امروز نیز در این محور به دلیل عدم برف‌روبی راهداران شاهد تصادف دو دستگاه خودرو بوده‌ایم.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون از محور افتتاح نشده پاتاوه ـ دهدشت برای سفر به مرکز استان و بالعکس استفاده می‌کنیم و در غیر این صورت با مشکلات عدیده‌ای روبه‌رو بودیم.

روحانی با انتقاد از عملکرد راهداری بخش مارگون و لوداب گفت: فرمانداران سابق و جدید شهرستان بویراحمد و همچنین رئیس سابق راه و شهرسازی در جریان اختلاف بخشدار به عنوان هماهنگ کننده و ناظر با اوحدی رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هستند که مهم‌ترین دلیل آن کم کاری در خدمات رسانی مطلوب به مردم است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بخشدارلوداب خودش هزاران مشکل داره توحوزه کاریش کاری نکنیدکه همچی برملا بشه حواستتوجمع کن لطفا!!!!!!!!!!

 • ناشناس گفت:

  هدف بخشداراینکه تونل بسته بشه مردم ازمسیرمارگون برن یاسوج نزدیک به انتخابات تونل بازکنندبعدبگن کاردولت تدبیروامیده

 • ناشناس گفت:

  شیرمادرت اقای بخشداربزار اداره راه کارش انجام بده.الکی بدبینی بین ادارات درست نکن

 • ناشناس گفت:

  روحانی دربخش لوداب حضورنداره مشکلات رامیخوادازطریق فضای مجازی پیگیری کنه.اونهم خبرکذب میزنه توسایت، میخوادبگه من فعالیت دارم

 • ناشناس گفت:

  یک بخش از دست شما دلش خونه ….کم پیدا

 • علی گفت:

  مگه لوداب بخشدار داره

 • ناشناس گفت:

  بازم نزدیک انتخابات شد این بخشدار لوداب هم پیداش شد …

 • ناشناس گفت:

  این عکس متعلق به روز برفی است

 • ناشناس گفت:

  مسیرلوداب به مارگون قدیمی شده دیگه این جوسازی بخشداریعنی چه.لطفامسولین خودشون بیان تومسیرلوداب مارگون اگرروزانه یک ماشین اومدطرف مارگون بخشداردرست میگه

 • ناشناس گفت:

  باسلام مسیرلوداب به مارگون حول وحوش 5ماه است عبورومرورنداره بخش لوداب ازمسرتونلها عبورمیکنند .بخشدارلوداب کیه راستی!!!

 • ناشناس گفت:

  باسلام باباز شدن جاده پاتاوه دهدشت تا مسیر لوداب دیگه جاده مارگون لوداب فاقد هرگونه استفاده ای شده وتقریبا شش ماهی میشه که تعطیله ونیازی به کارکردن اداره راه تو این جاده نیست.از اقایون مسئول انتظار
  میره به جای حاشیه سازی دنبال کارای تاثیر گذار ونیاز مردم باشن. خود را وارد نمایید…

 • ناشناس گفت:

  جاده لوداب به مارگون حدودپنج ماه است ترددی نداره یه مسیرتفریحی وخلافی شده بخشدارچکارمیکردتواین مسیر!!!!

 • ناشناس گفت:

  اولا لوداب بخشدارنداره متاسفانه دوم مسیرلوداب به مارگون بیش ارچهارماه است عبور ومروربطورکلی قطع شده ازمسیرجاده پاتاوه دهدشت استفاده میشه.تاکسی های مسافربرلوداب گواه براین قضایا میباشد

پربازديد