تاریخ درج خبر : 1395/10/04
کد خبر : ۵۵۹۱۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -
فرماندار بویراحمد:

اداره ها امکانات خود را برای مواقع بحرانی بروز رسانی کنند

فرماندار بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی این شهرستان تجهیزات و امکانات خود را برای استفاده در مواقع بحرانی بروز رسانی کنند.

به گزارش روز سایت استان کهگیلویه وبویراحمد، سید محمدکاظم نظری در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران بویراحمد در یاسوج هدف از برگزاری این نشست را برنامه ریزی و هماهنگی لازم برای اجرای مانور ساعت صفر در یکی از روزهای هفته «ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی» (پنج تا 11 دی) در شهرستان ذکر کرد.

وی گفت: همه نهادهای دولتی شهرستان بویراحمد آمادگی کافی برای برگزاری مانور ساعت صفر را داشته باشند،
فرماندار بویراحمد افزود: میزان آمادگی دستگاه های اجرایی این شهرستان برای مقابله مطلوب و سریع با هرگونه حادثه احتمالی مورد ارزیابی قرار می گیرد.
نظری بیان کرد: نهادهای دولتی بویراحمد لیست تجهیزات و امکانات خود را برای بکارگیری در هنگام بروز انواع حوادث پیش بینی نشده هر چه سریعتر به فرمانداری این شهرستان ارسال کنند.
وی عنوان کرد: شورای هماهنگی مدیریت بحران بویراحمد تاکنون عملکرد مطلوبی داشته و در مهار آتش سوزی های تابستان گذشته جنگل ها و مراتع این شهرستان و جلوگیری از تخریب عرصه های منابع طبیعی موفق بوده است.
پنجم دی به مناسبت سالروز جان باختن جمع کثیری از هموطنان در زلزله بم به نام آغاز هفته «ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی» نامگذاری شده است.
شهرستان بویراحمد به مرکزیت شهر یاسوج دارای جمعیتی افزون بر 230 هزار نفر است

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد