تاریخ درج خبر : 1395/10/05
کد خبر : ۵۵۹۱۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

نام نویسی برای تورهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان آغاز شد

رئیس سفرکارت ملی استان و متولی تورهای بازنشستگی از ثبت نام و اعزام بازنشستگان استان کهگیلویه وبویراحمد به سفرهای زیارتی و سیاحتی ارزان قیمت خبر داد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد، سعید پایدار افزود: هر بازنشسته کشوری می تواند خود به همراه  یکی از بستگان درجه یک ازاین خدمات استفاده کند که هزینه در نظر گرفته شده برای هر بازنشسته ششصد هزار تومان است.

وی بیان داشت: در حال حاضر تورهای بازنشستگان  استان به مقصد مشهد، کیش و قشم انجام می شود و در آینده شاهد برنامه های متنوع تری از این شرکت خواهیم بود.

وی ادامه داد:این تورها با هدف تشویق و ترغیب بازنشستگان برای استفاده از امکانات گردشگری و فراهم کردن زمینه گردشگری پایدارانجام می شود.

به گفته پایدار تورهای بازنشستگان ضمن ایجاد بستر توسعه فرهنگ گردشگری وارتقاء سطح بهداشت روانی باعث بالا رفتن  بهره‌وری جامعه می شود.

رئیس سفرکارت ملی استان ادامه داد: با استفاده از این تورها زمینه آشنایی گردشگران از جاذبه‌های گردشگری موجود در کشور فراهم می شود.

پایدار یادآور شد : بازنشستگان برای ثبت نام می توانند به دفتر سفر کارت ملی واقع  در تپه جهانگردی شهر یاسوج مراجعه کرده و یا با شمار تلفن 09339203984 تماس بگیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ادب گفت:

    توریست بزرگوار فکر کنم بد متوجه شدین.دولت به ازای هر بازنشسته ۶۰۰ هزارتومن کمک هزینه سفر میده.که میتونه با یکی از اعضای خانوادش استفاده کنه.

  • توریست گفت:

    آقای پایدار
    با 600 هزار تومان میبرن ارمنستان +تاجیکستان +استانبول و … این مبلغ واقعا گران و زیاده
    به نظر من بازنشستگان باید از این سفر با این قیمت خودداری کنند

پربازديد