تاریخ درج خبر : 1395/10/05
کد خبر : ۵۵۹۱۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر عامل آبفا شهرستان دنا منصوب شد

،با حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آبفاشهری  وحید نوروزی بعنوان مدیر جدید آبفا شهرستان دنامنصوب شد.
باحضور فرماندار دنا، مدیرعامل شرکت آبفا شهری استان و جمعی از مسئولان محلی  وحید نوروزی بعنوان مدیر آبفا شهری دنا معرفی شد.
فرماندار شهرستان دنا در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های ارژنگ جعفری مدیر با سابقه ۲۰ ساله این اداره اظهار کرد: تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان در کنترل تنش آبی قابل تقدیر است و این خود نشان دهنده وجود برنامه‌ریزی منسجم در این مجموعه است.
بهشتی روی گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان همچون آب و فاضلاب مستقیماً با زندگی مردم در ارتباط هستند. و آب سالم یکی از مطالبات بحق مردم است.
فرماندار دنا خواستار سرعت بخشی به طرح احداث تصفیه‌خانه فاضلاب سی سخت شد و تاکید کرد: در این زمینه باید آگاهی‌بخشی صورت گیرد چرا که برخی اطلاع غیرکارشناسی و اشتباه در مورد اجرای این طرح به شهروندان داده شده است که نیاز هست این مهم که برای اهالی شهر مشکلاتی را بوجود آورده است با هدف رفع موانع موجود برطرف گردد.
در ادامه نیز سیدعلی لدنی‌نژاد نیز با تقدیر از همراهی مسئولان شهرستان دنا با شرکت آبفای استان اظهار کرد: اجرای طرح تصفیه‌خانه فاضلاب و حفر یک حلقه چاه آب برای شرایط اضطراری است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های مدیرسابق آبفای سی سخت خواستار تعامل و همکاری مدیر جدید با مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولان شهرستان دنا برای پیشبرد اهداف شرکت و خدمات‎رسانی مطلوب به شهروندان شد.
در پایان نیز وحید نوروزی مدیر جدیدی آبفای سی سخت عنوان کرد: شهر سی‌سخت از جمله شهرهایی است که به لحاظ تامین آب مشکل چندانی ندارد ولی با توجه به تغییر اقلیم باید به فکر احداث چاه اضطراری باشیم.
رئیس اداره آب و فاضلاب سی سخت عنوان کرد: با توجه به اینکه ادارات آبفای شهرهای مارگون و پاتاوه نیز از طریق آبفای سی‌سخت اداره می‌شوند باید ضمن فرهنگ‌سازی در زمینه مصرف بهینه آب با قاطعیت با پدیده شوم انشعابات غیرمجاز برخورد شود.
وی خواستار همکاری مدیران شهرستان دنا آبفای سی سخت شد و گفت: برای تحقق هدف آبفا که تامین آب شرب سالم به شهروندان است این موضوع بسیار ضروری است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یاسوج گفت:

  مبارکش باشه انشالله و موفق باشه.
  ای کاش فقط اخرتی وجود داشته باشه تا همشون رو اون دنیا خفت کنم که بعد از 6سال اخراجم کردن درحالی که هم متاهل بودم هم دوتا از عموهام شهید بودن به بهانه کمبود بودجه. ای کاش ای کاش وجود داشته باشه.
  اما فکر نکنم وجود داشته باشه چون این مسولین از خدا هم نمیترسن.
  ای خدا میشه نوروزی اون دنیا جوابگیه من باشه

 • حبیب گفت:

  بله این هم یکی ازنیروهای شرکتی اما برادردکترنوروزی بدبخت این ملت هنوز اسم نامبرده به اسامی که بکارگرفته شدند اضافه نشده

پربازديد