تاریخ درج خبر : 1395/10/08
کد خبر : ۵۵۹۱۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی یاسوج:

با گذشت ۴ ماه از سفر هیات دولت، مصوبات عملیاتی نشد

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اراده‌ای در نظام بانکی جهت تحول در حوزه صنعت کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه و بویراحمد علی اکبری عصر امروز در نشست با خوشه‌های کسب و کار و فعالان صنعتی کهگیلویه و بویراحمد که با حضور معاون سازمان صنایع کوچک شهرک‌های صنعتی ایران برگزار شد، گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ شاخص‌های توسعه جزء آخرین استان‌های کشور محسوب می‌شود و به لحاظ نرخ بیکاری رتبه اول کشور را دارد لذا رفع این مشکلات و موانع تنها با دلسوزی مسؤولان محقق می‌شود.

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی یاسوج بیان کرد: علی‌رغم همه تلاش‌های صورت گرفته دولت یازدهم در استان و اقدامات خوب مسؤولان استانی، همچنان نیازمند توجه بیشتری هستیم چراکه شکاف‌های بزرگی در استان وجود دارد و محرومیت‌ها و نیازمندی‌ها به قوت خود باقی است.

وی به سفر چند ماه گذشته دولت به استان اشاره کرد و افزود: در سفر دولت به استان قول‌ها و وعده‌هایی داده شد و طرح‌ها و اعتباراتی در نظر گرفته شد که لازم است این اعتبارات هر چه سریع‌تر اختصاص داده شوند.

این مسؤول از عدم همراهی سیستم بانکی با بخش صنعت استان انتقاد کرد و گفت: عزم و اراده‌ای در نظام بانکی جهت تحول در حوزه صنعت دیده نمی‌شود که برای رفع این مشکل جدی چاره‌ای اندیشیده و تدابیری اتخاذ شود.

وی خواستار کمک مسؤولان ارشد بخش صنعت کشور به استان شد و خاطرنشان کرد: گلایه‌ها، درد دل‌ها و دغدغه‌های مسؤولان کهگیلویه و بیوراحمد به مسؤولان ارشد صنعتی کشور انتقال داده شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد