تاریخ درج خبر : 1395/10/24
کد خبر : ۵۵۹۸۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار خبر داد:

افتتاح پارک بانوان؛ وعده ای که عملی نمی شود

شهردار یاسوج برای چندمین بار خبر از افتتاح پارک بانوان در آینده نزدیک داد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد، حمد علی جاوید گفت:نخستین پارک بانوان یاسوج به مساحت 25 هزار مترمربع 28 دی سال جاری و به مناسبت گرامیداشت دهه فجر به بهره برداری می رسد.

جاوید پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج ادامه داد: ساختمان دفتر امور بانوان شهرداری یاسوج نیز در راستای ارائه انواع خدمات به زنان و دختران این شهر 28 دی سال جاری افتتاح خواهد شد.
شهرداری یاسوج 26 شهریور ماه  سال جاری نیز همزمان با همایش بزرگ پیاده روی، خبر افتتاح این پارک به همراه سه پارک دیگر را داده بود.
پیش از آن نیز قرار بود پارک بانوان  همزمان با سفر رئیس جمهور افتتاح شود افتتاح بوستان بانوان نه تنها به سفر رئیس جمهور بلکه به هفته دولت هم نرسید در حالی که در این مدت هر بار شهرداری در سطح وسیع خبر افتتاح یا احتمال افتتاح این پارک را اعلام کرده است و خبر از بهره برداری قریب الوقوع داده است.
اگرچه بانوان شهر یاسوج که سهمشان از همه امکانات و فضاهای تفریحی پایتخت طبیعت ایران  همین پارک است با این حال این بار نیز چندان امیدوار به افتتاح پارک نیستند زیرا افتتاح پارک در شرایطی انجام می شود که دو تپه شرقی و غربی کاملا روی این پارک دید دارد و همچنان خبری از درختهای تنومندی که قرار بود به حاشیه پارک منتقل شود نیست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد