تاریخ درج خبر : 1395/10/30
کد خبر : ۵۵۹۹۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -
در نشست فرمانده انتظامی و دادستان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد

ممنوعیت تصویربرداری هوایی در کهگیلویه وبویراحمد

در نشست فرمانده انتظامی و دادستان کهگیلویه و بویراحمد و برخی صاحبان اماکن بر روی بسیاری از مسائل از جمله در خصوص پرواز هلی‌شات‌ها در آسمان استان بحث و ممنوعیت پرواز بدون مجوز آن‌ها اعلام شد.

 به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد ، نشست هم اندیشی در باره باغ ها و اماکن تفریحی با حضور سرهنگ  فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد،  دادستان عمومی و انقلاب استان و برخی فرماندهان انتظامی و همچنین صاحبان باغ‌ها و اماکن تفریحی برگزار شد.

در این نشست که موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت یکی از بحث‌ها در زمینه فیلم‌برداری با هلی‌شات از برنامه‌ها و مراسمات مختلف به خصوص در جشن‌های ازدواج و در تالارها و باغ‌های تفریحی بود.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با بیان اینکه در زمانه کنونی فیلم‌ها و عکس‌هایی که از مجالس مختلف گرفته می‌شود در آینده ممکن است مشکلات بسیار زیادی را برای مردم ایجاد کند تصریح کرد: همچنان که تاکنون نیز مشکل ایجاد کرده‌‌اند اما نباید اجازه دهیم تا آبروی افراد با سهل‌انگاری‌ها در معرض خطر قرار گیرد.

این فرمانده انتظامی با بیان اینکه در حال حاضر فیلمبرداری هوایی از جهات گوناگون ایجاد مشکل می‌کند تصریح کرد: نباید اجازه دهیم که هر فردی بدون مجوز و به صورت سر خود اقدام به فیلم‌برداری هوایی کند.

وی افزود: به همین منظور هرگونه استفاده از هلی‌شات بدون مجوز از معاونت انتظامی خلاف است و در استان برخورد لازم با اقدامات بدون مجوز در این زمینه خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد