تاریخ درج خبر : 1391/03/16
کد خبر : ۵۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

هلال‌احمر چرام مستقل شد

فرماندار شهرستان چرام گفت: هلال‌احمر چرام مستقل شد و تا اوایل تیرماه فعالیت‌های خود را آغاز خواهد کرد.
خبرگزاری فارس: هلال‌احمر چرام مستقل شد

سید شکرالله امامی اظهار داشت: همان‌گونه که می‌دانید شهرستان چرام شهرستان جوان و نوپایی است و از زمان استقلال تاکنون قریب 1.5 سال می‌گذرد.

وی افزود: در این مدت در قالب مذاکرات حضوری با مدیران استانی و هم از طریق مکاتبات فراوان خواهان استقلال و استقرار ادارات در شهرستان چرام در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به اهالی ولایت‌مدار چرام بوده‌ایم.

وی در ادامه گفت: یکی از این ادارات که حضورش در راستای خدمت‌رسانی ضرورت داشت، هلال‌احمر بود که پس از رایزنی‌های فراوان نهایتاً این اداره خدمت‌رسان و موثر در شهرستان ما مستقر خواهد شد.

امامی خاطرنشان کرد: لازم است از مسئولین در جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و در استان که تا قبل از استقلال هلال‌احمر شهرستان چرام کمال همکاری را داشته‌اند تقدیر و تشکر کنم.

وی بیان کرد: از مدیریت هلال‌احمر استان که نسبت به راه‌اندازی هلال‌احمر شهرستان تلاش‌های بی‌وقفه داشتند قدردانی می‌کنیم.

این مسئول اظهار داشت: از مدیرکل هلال‌احمر این استان می‌خواهم با عنایت به نو پا بودن هلال‌احمر چرام توجه بیشتری برای تکمیل تجهیزات و ملزومات اداری برای خدمت‌رسانی بیشتر این نهاد خدوم داشته باشند.

امامی گفت: با توجه به اینکه شهرستان چرام یکی از شهرستان‌هایی بوده که از نظر جغرافیایی از توپوگرافی خاصی برخوردار است در هنگام وقوع حوادث، هلال‌احمر یکی از نهادهای تاثیرگذار در پایین آوردن میزان خسارات خواهد بود.

وی تصریح کرد: تاکنون به دلیل کمبود جا و مکان این نهاد مستقر نشده بود که پس از فراهم شدن آن، این مهم عملیاتی و جایگاه تحویل داده شد و از اوایل تیرماه هلال‌احمر شهرستان شروع به فعالیت خواهد کرد.

.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد