تاریخ درج خبر : 1395/11/03
کد خبر : ۵۶۰۰۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -
در شورای شهر یاسوج چه می گذرد؟

دست های پنهان در واگذاری شهر بازی پارک مهرورزی

شهربازی پارک مهرورزی یاسوج برای مدت ۳ سال دیگر به مستاجر قبلی بدون برگزاری مزایده واگذار می‌شود.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از تسنیم، نشست شورای شهر یاسوج امروز در غیاب هدایت امیری برگزار و در پایان با 7 رای موافق و 3 رای مخالف با واگذاری شهربازی پارک مهر ورزی یاسوج به مستاجر قبلی موافقت شد.

این نشست حاشیه‌های فراوانی داشت به گونه که برخی از اعضای شورای شهر با این مصوبه مخالف بوده و از محتوای کلامشان مشخص بود دست‌های پشت پرده است تا جای که نگرانی‌های نیز از واگذاری گذشته این شهربازی وجود داشت.

مخالفان واگذاری شهربازی پارک مهرورزی یاسوج حتی در زمینه واگذاری 5 سال گذشته این شهربازی به یک فرد خاص بحث داشتند که واگذاری مجدد آن برای مدت 3 سال دیگر نیز برای آنان جای بحث فراوان داشت.

علی اکبری تبار از اعضای شورای شهر یاسوج و موافق واگذاری شهربازی پارک مهروزی در این نشست گفت: با توجه به سرمایه گذاری‌های انجام شده در این فضا بهتر است این مکان برای مدت 3 سال دیگر به مستاجر بدون برگزاری مزایده واگذار شود.

اما این نگاه اکبری تبار سبب واکنش مرتضی فروغی‌فرد دیگر عضو شورای شهر و مخالف این واگذاری شد و افزود: با این استدلال اکبری تبار باید این شهربازی بعد از این سه سال برای سال‌های دیگری نیز به مستاجر واگذار شود.

سعید پایدار دیگر عضو شورای شهر یاسوج به عنوان مخالف واگذاری شهربازی پارک مهرورزی یاسوج بدون تشریفات به مستاجر قبلی گفت: شهرداری باید از طریق فراخوان عمومی این فضا را به مزایده بگذارد تا زمینه حضور سایر متقاضیان فراهم شود.

وی ابراز کرد: این مصوبه شورای شهر یاسوج خلاف روح قوانین و آئین نامه‌های مالی شهرداری و همچنین عدالت است و به طور حتم کمیسیون تطبیق به دلیل مغایرت مصوبه شورای شهر با قانون آن را رد می‌کند.

به گزارش تسنیم نشست امروز شورای شهر یاسوج بدون حضور هدایت امیری برگزار و با 7 رای موافق از جمله شیروان وظیفه شناس، هدایت اکبری، محسن مفتح، سرافراز اردشیری، خدابخش امیری، زهرا زمانی و علی اکبری تبار واگذاری شهربازی پارک مهرورزی یاسوج بدون برگزاری مناقصه به مستاجر قبلی مصوب شد که در صورت تایید این مصوبه توسط کمیسیون تطبیق واگذاری این مکان به یک شخص خاص 8 ساله می‌شود.

سعید پایدار، مرتضی فروغی فرد و علی علیپور با واگذاری سه ساله شهربازی پارک مهرورزی برای مدت سه سال به مستاجر 5 سال گذشته مخالف بودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ببب گفت:

  افشاگری
  زمانی که یک نفر در حالت احساسی حرفی را می‌زند تا درصد بسیار بالایی در حالت عادی هم به آن اعتقاد دارد، ممکن است شکل بیانش عوض شود اما اعتقاد دارد. این امر به هیچ وجه پذیرفته نیست که هر کسی در هر جایگاهی مانند شورای شهر به خودش اجازه بدهد هر حرفی را بزند و به افراد شریفی چون اردشیری، پایدار وعلیپور که طلایه دار جریان اصلاحات در شورای شهر یاسوج هستند با گستاخی و بدون ارائه مستنداتی دال بر ادعای خود بتازد و صرفا با نگاه عوام فریبانه و مظلومانه سعی در برانگیختن احساسات عمومی مردم داشته و خود را عضوی از جبهه اصلاحات بداند!!!ما قسم حضرت عباس را باور نماییم یا دم خروس را!!!چطور میشود که شما

 • من گفت:

  کلک همتون کنده س.

 • ناشناس گفت:

  پارک مهر ورزی چندین سال در دست یکی از عضای شورای شهر می باشد

پربازديد