تاریخ درج خبر : 1395/11/04
کد خبر : ۵۶۰۰۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه وبویراحمد، میزبان جشنواره بین المللی فیلم فجر

سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجرهمزمان با سراسر کشور از تاریخ ١۴ لغایت ٢١ بهمن ماه در محل سینما هنر یاسوج برگزار می شود .
به گزارش  سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با سراسر کشور از تاریخ ١۴ لغایت ٢١ بهمن ماه در محل سینما هنر شهر یاسوج برگزار می شود .
این جشنواره در استان با اکران ١۶ فیلم در ٢ سانس در تاریخ فوق برگزار می شود.
دهبانی پور افزود: سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر همزمان با پایتخت در ۳۰ استان کشور برگزار می شود و با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است طی روز های آینده جلسه ای با حضور استاندار و دستگاه های اجرایی استان برای هرچه بهتر برگزار کردن این جشنواره برگزار شود که نتیجه و اخبار آن متعاقبا اعلام می شود.
قیمت بلیط های این جشنواره در استان های ایلام، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، چهامحال بختیاری، کردستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و هرمزگان هر قطعه بلیط تکی ٨ هزار تومان و فروش سری با تخفیف ۶ هزار تومان و سایر استان ها هر قطعه بلیط تکی ١٠ هزار تومان و بلیط سری ٨ هزار تومان تعیین شده است .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد