تاریخ درج خبر : 1395/11/04
کد خبر : ۵۶۰۰۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

غرس نهال به یاد و خاطره شهدای آتش نشان در شهرستان لنده

امروز در شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد جنگلبانان و نیروهای اداری لباس اطفا حریق منابع طبیعی بر تن کردند و نهال کاشتند تا یاد وخاطره آتس نشانها را گرامی بدارند.
به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد ،بمناسبت گرامیداست یاد و خاطره شهدای آتش نشان غرس نهال توسط اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان لنده با حضور شورای اداری در شمال شهر لنده انجام شد.
این مراسم که به همت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری لنده و با حضور مسئولان اداری این شهرستان برگزار شد منجر به کاشت نهالهایی شد که بادیدن آنها مردم این شهر تا همیشه از این آتش نشانها یاد خواهند کرد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری لنده گفت: ما جنگلبانان و کارکنان منابع طبیعی در طول فصول گرم به اطفای حریق در عرصه های جنگل و مرتع می پردازند . ما خود را از جنس آتش نشانها میدانیم و حادثه ای که برای این عزیزان اتفاق افتاد ما را بسیار متاثر کرد.
ذبیح الله محمدی در ادامه  از حضور شورای اداری در این مراسم تشکر کرد.
وی گفت: همه  آتش نشانان با فداکاری و ایثار و ازخودگذشتگی به خاطر حفظ جان ومال دیگران خود را به خطر می اندازند و جنگلبانان و قرقبانان منابع طبیعی نیز در همین راستا گام برمی دارند.
وی در پایان برای خانواده آتش نشانهایی که در حادثه پلاسکو  شهید و مصدوم شدند صیبر و شکیبایی از خداوند متعال مسئلت نمود.
گفتنی است سه روز پیش نیز در اقدامی شایسته جنگلبانان استان کهگیلویه و بویراحمد در محل آتش نشانی یاسوج حاضر و با آتش نشانان ابراز همدردی کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد