تاریخ درج خبر : 1395/11/04
کد خبر : ۵۶۰۰۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -
توضیح رئیس اداره حقوقی منابع طبیعی و آبخیزداری درباره یک خبر

منابع طبیعی صلاحیت صدور مجوز قبرستان ندارد

پیرو درج خبری در سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از روابط عمومی دادگستری استان ،رئیس اداره حقوقی منابع طبیعی و آبخیزداری توضیحاتی ارسال کرده است که متن آن عینا در زیر می آید.

مدیریت سایت خبری استان کهگیلویه وبویراحمد
باسلام
احتراما گزارشی خبری با عنوان ” جنگلهای شمال یاسوج به قبرستان تبدیل شده است” در آن سایت خبری منتشر شده که جملاتی به نقل از من در این گزارش آورده شده است که بخشی از گفته های من در جلسه کارگروه پیشگیری از وقوع جرم در دادگستری استان نادرست منتشرشده و صورت صحیح این گفته در ذیل آورده می شود لذا به منظور تنویر افکار عمومی خواهشمند است نسبت به انتشار آن در صفحه اصلی سایت اقدام نمایید.
این جانب در خصوص پاسخ به رئیس شورای شهر یاسوج که بیان داشتند منابع طبیعی مجوز غیرقانونی قبرستان را صادر نموده، بیان داشتم که منابع طبیعی صلاحیت صدور مجوز قبرستان را ندارد.

لذا باید اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درخواست اداره حج و اوقاف را بررسی و در صورت تایید به کمیسیون زیربنایی اموال غیرمنقول ارسال نماید که تاکنون این مراحل طی نشده و مجوزی صادر نشده است و این اداره طی سه مرحله با دستور مقام محترم قضایی استان نسبت به مسدود کردن جاده مشرف به اراضی مذکور اقدام نموده که متاسفانه فامیل وبستگان متوفی اقدام به بازگشایی جاده مذکور کرده اند..
شفیع راد
رئیس اداره حقوقی منابع طبیعی و آبخیزداری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد