تاریخ درج خبر : 1395/11/09
کد خبر : ۵۶۰۰۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -
همزمان با دهه فجر صورت خواهد گرفت:

بهره برداری از 13 طرح صنعتی و معدنی در استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با آغاز دهه فجر 13 طرح صنعتی و معدنی در سطح استان به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه این 13 طرح صنعتی و معدنی با حجم سرمایه‌گذاری 241 میلیارد ریال و ایجاد فرصت‌های شغلی برای 181 نفر در سطح استان توسط بخش خصوصی به مرحله افتتاح رسیده و آماده بهره‎برداری است.
دیودیده با اشاره به اینکه از این تعداد، 7 طرح صنعتی در شهرستان بویراحمد، 4 طرح در گچساران، 1 طرح در کهگیلویه و در شهرستان چرام 1 طرح صنعتی افتتاح خواهد شد افزود: طرح‎های صنعتی و معدنی مذکور شامل ظروف یکبار مصرف کاغذی و گیاهی ، بسته بندی حبوبات، مصنوعات فلزی و چوبی، مرمریت، آسفالت، سردخانه، دستمال کاغذی و… هستند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد بزرگترین طرح های افتتاحی در این ایام را مبتکران جهان نایلون تولیدکننده ظروف یکبار مصرف کاغذی و گیاهی با حجم سرمایه گذاری 71 میلیارد ریال و دماوند کار گچساران تولیدکننده پانل ساختمانی pvc با حجم سرمایه گذاری 45 میلیارد ریال دانست و اظهار داشت: بهره‌برداری از این طرح ها بخش عمده‌ای از مشکلات استان را در زمینه تامین نیازهای و رفع معظل بیکاری مرتفع خواهد کرد.
وی حمایت از طرح‌ های اقتصادی را از اولویت ‌های برنامه‌ های صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام و خاطرنشان کرد: کهگیلویه و بویراحمد با داشتن قابلیت ‌های مهم در زمینه سرمایه‌گذاری به ویژه در سال ‌های اخیر پیشرفت‌های مطلوبی داشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد