تاریخ درج خبر : 1395/11/11
کد خبر : ۵۶۰۱۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

گلایه یک کارآفرین کهگیلویه و بویراحمدی از مسئولان هم استانی

یکی از کارآفرینان هم استانی با ارسال نامه ای از وجود تبعیض و بی عدالتی در سازمان صنعت،معدن و تجارت استان به شدت گلایه کرد و خواستار رسیدگی به موضوع مطرح شده شد.
به گزارش سایت استان، متن ارسالی به صورت ذیل می باشد:
«عرض سلام و ادب و احترام محضر همه بزرگوارانی که صادقانه خدمت می کنند و در این پست های مدیریتی حق هیچ مظلومی را پایمال نمی کنند.
بارها به دستگاه های اجرایی و نظارتی مراجعه نمودم ولی متاسفانه صدای مظلوم را کسی نمی شنود.
این حقیر در حوزه برگزاری نمایشگاهها فعالیت میکنم که متاسفانه معاون صنعت معدن و تجارت اقای «ح.پ» پس از برگزاری یک نمایشگاه به دلایل غیر موجه طی نامه ای حق فعالیت را از شرکت ما ساقط نموده و عده ای را به دلایل غیر قانونی و سلیقه ای بیکار نموده و به حمایت از شخص خاصی می پردازد آیا این عدالت است که هر کسی در جایگاه اداری بود می بایست از هر کسی خوشش نیامد او را از حقوق اجتماعی خود بازدارد و حق فعالیت را به او ندهد؟ آیا به راستی ما برای این انقلاب شهید دادیم که عده ای بر پست های مدیریتی تکیه بزنند و سلیقه ای عمل کنند ؟اگر احیانا شرکت مهر رضا در یک نمایشگاه تخلفی هم کرده باشد باید اینطور ممنوع کار شود ولی دیگران که پارتی دارند و مستندات ان نیز موجود است که بیش از چند نمایشگاه تخلف اشکار داشتند به دلیل دوستی با اقای «ح.پ» نباید ممنوع کار شوند ؟عاجزانه از مدیرکل محترم صنعت معدن تقاضا دارم که رسیدگی شایسته را انجام دهد زیرا که همه می دانند جناب مهندس دیودیده شخصی مومن و درستکار است و هیچ گاه اجازه نمی دهد حق مظلومی پایمال شود و حقوق تضییع شده اعضاء این شرکت را به انها بازکرداند . »

با تشکر
محمدرضا مصلحی مدیرعامل شرکت نمایشگاهی مهررضا

مطلب بالا از سری یاداشت های ارسالی به سایت استان می باشد و انتشار آن مبنی بر صحت کامل موضوع نمی باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد