تاریخ درج خبر : 1395/11/12
کد خبر : ۵۶۰۱۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد

زنان نخبه استان ساماندهی می شوند

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری نمایشگاه توانمندسازی زنان در این استان خبر داد.

به گزارش سایت استان کهگیلویه وبویراحمد به نقل از تسنیم ،فریبا رحمانپور در نشست ستاد زنان و خانواده دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی زنان نخبه استان خبر داد و اظهار داشت: بانک اطلاعاتی زنان نخبه استان تشکیل می‌شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه کمیته زنان و خانواده از مهم‌ترین کمیته‌های ستاد دهه فجر است، بیان کرد: زنان در جریان انقلاب و بعد از انقلاب نقش مهمی ایفا  کردند و انتظار می‌رود در برنامه‌های دهه فجر با آمادگی کامل حضور پیدا کنند.

وی برگزاری نمایشگاه توانمندسازی زنان استان، برگزاری مسابقات ورزشی، برپایی همایش پیاده روی، اجرای برنامه جایگاه زن در قرآن ویژه بانوان دستگاه‌های اجرایی، حضور در برنامه‌های دهه فجر و تجلیل از پرستاران  نمونه زن را از جمله مهم‌ترین برنامه‌های حوزه بانوان در دهه فجر عنوان کرد.

رحمانپور از برگزاری دوره آموزشی توانمندسازی مدیران زن در استان خبر داد و گفت: این دوره  از 15 بهمن ماه به مدت دو روز با حضور مدیران زن استان و 47 نفر از زنان عضو شورای اسلامی استان اصفهان در شهر یاسوج برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه درصد بالایی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می‌دهند، عنوان کرد: تاثیرگذاری این قشر از جامعه در تحکیم بنیان خانواده، تربیت فرزندان و رشد و تعالی جامعه بر هیچ کسی پوشیده نیست.

رحمانپور تاکید کرد: انتظار می‌رود مدیران دستگاه‌های اجرایی بیش از پیش از توانایی بانوان در ادارات برای پیشبرد اهداف حوزه کاری خود استفاده کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد