تاریخ درج خبر : 1395/11/12
کد خبر : ۵۶۰۱۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -
جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد :

سپاه فتح 170 عنوان برنامه برای دهه فجر دارد

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد گفت:با توجه به حساسیتی که در بحث حاشیه نشینی وجود دارد و از آنجایی که شهر مادوان کانون مهاجران استان است برای این حوزه برنامه های ویژه فرهنگی داریم.

جهانگیر انصاری ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران  اظهار داشت: دهه فجر فرصت مناسبی است که بتوانیم دستاوردهای نظام و  انقلاب را به مردم معرفی کنیم.

جانشین فرمانده سپاه فتح با بیان اینکه در دهه فجر امسال 170 عنوان برنامه تا رده پایگاه مقاومت در استان ابلاغ شد، عنوان کرد: استقبال نمادین از ورود حضرت امام خمینی(ره) از فرودگاه تا گلزار، به صدا درآمدن زنگ انقلاب در مدارس، افتتاح حوزه‌های مقاومت دشتروم و سرآسیاب،  برگزاری همایش معتمدین در استان، افتتاح دو سوله ورزش چند منظوره در دشتروم و سرآسیاب، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم و ارائه ویزیت رایگان در مراکز درمانی سپاه را از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی بسیج در دهه فجر است.

وی افزود: اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، محفل انس با قرآن، برگزاری مسابقات ورزشی و میقات حلقات صالحین از دیگر برنامه‌های دهه فجر در سطح استان است.

انصاری با اشاره به برنامه‌های فرهنگی بسیج در این ایام، بیان کرد: همایش دانشجویی دانشگاه‌ها با حضور آیت‌الله ملک‌حسینی در ایام الله دهه فجر در محل گلزار شهدای یاسوج برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: فاز نخست  پروژه ماهی هزار تنی چنار برم از پروژه‌های مهم اقتصاد مقاومتی استان با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان در دهه فجر افتتاح می‌شود که با بهره‌برداری از این پروژه برای 10 نفر اشتغال زایی ایجاد می‌شود.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود مردم غیور و همیشه در صحنه کهگیلویه و بویراحمد با حضور حماسی خود در 22 بهمن ماه همچون سال‌های گذشته مشت محکمی به دهان دشمنان نظام وارد کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد