تاریخ درج خبر : 1395/11/13
کد خبر : ۵۶۰۱۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

زمزمه‌های ریاست یک اصولگرا بر دانشگاه آزاد یاسوج/ آقای استاندار؛ لطفا جلوی این فاجعه را بگیرید!

زمزمه هایی مبنی بر تغییر رئیس دانشگاه آزاد استان (یاسوج) به گوش می رسد.

بر اساس شنیده ها قرار است آرمین محمودی از نیروهای جریان اصولگرا در استان جای دکتر علی آل بویه ای را بگیرد که همیشه به اصلاح طلب بودن خود افتخار می کرد و این مهم را بارها بر زبان آورده و هزینه آن را نیز داده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیروز در نشست خبری با خبرنگاران استان از برکناری مدیرانی خبر می داد که با دولت همراه نیستند و اکنون هنوز  ۲۴ ساعت از این حرف خادمی نگذشته است که خبر می رسد یکی از نیروهای اصولگرا سکان مدیریت یکی از مهمترین مکان های آموزشی استان را می خواهد بدست بگیرد.

هر چند این دانشگاه متعلق به بخش خصوصی است اما استاندار محترم باید برای احترام به جریان حامی دولت و پایگاه رای دولت در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری جلوی این انتصاب را بگیرد.

قبل از ریاست بوستانی بر دانشگاه آزاد یاسوج نیز با مخالفت استاندار و تشکل های دانشجویی حکم آرمین محمودی لغو شده بود.محمودی در دولت احمدی نژاد ریاست دانشگاه آزاد گچساران را بر عهده داشت.

دلسردی و نامیدی جریان سیاسی اصلاح طلب و حامیان دولت اگر بیش از این تداوم یابد و استاندار به عنوان نماینده دولت در استان نیز از این مهم غفلت کند می تواند عواقب بسیار بدی برای دولت و جریان سیاسی به دنبال داشته باشد.

استاندار محترم پیشتر نیز جلوی انتصاب یکی از اصولگرایان در دانشگاه پیام نور استان را گرفت و موجب خوشحالی هواداران دولت در استان شد و امید است در خصوص دانشگاه آزاد نیز شخصا دخالت کرده و مانع از این انتصاب شود.

منبع: افتونیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  دکتر محمودی اصلاح طلب بوده و هست.

 • بیزار از اصلاحات گفت:

  اینجا را هم مثل علوم پزشکی یک نیروی احمدی نژادی اصیل گذاشتن.
  خیلی کار خوبی کردن چون اصلاحات فقط دو تا نیروی قوی روشنفکر بیشتر نداشتن یکی ریاست علوم پزشکی و یکی هم ریاست دانشگاه آزاد که اگر این دوتا هم نباشند دیگه اصلاحات فاتحه اش در استان خونده شده.

 • همکار د آزاد گفت:

  آقای دکتر آل بویه بسیار هم شایسته و با لیاقت هست.
  امان از سیاسی کاری نماینده ها.
  باز هم یک رئیس دانشگاه قوی استان را دارند بر می دارند و بجاش یک نیروی متوسط میزارن.

 • ناشناس گفت:

  وای به حال دانشگاه یاسوج. میشه دانشگاه آزاد گچساران… تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ……

پربازديد