تاریخ درج خبر : 1395/11/17
کد خبر : ۵۶۰۲۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

نامگذاری خیابان و پلی به نام تنها شهید مدافع حرم استان

شهردار یاسوج گفت: خیابان و پلی در یاسوج بنام سردار شهید ستار اورنگ اولین شهید مدافع حرم استان کهگیلویه و بویراحمد نامگذاری می‌شود.

محمد علی جاوید در دیدار با اعضای خانواده شهید” ستار اورنگ” اظهار داشت: کلیات این نامگذاری تدوین و برای تصویب در صحن علنی به شورای اسلامی ارسال شده است.

وی با بیان اینکه ولایتمداری، پاکدامنی، فروتنی، شجاعت، نترس بودن، تخصص، مردم داری و در خط امام و رهبری بودن از خصوصیات بارز شهید اورنگ است افزود: سردار شهید اورنگ برای شهریاسوج یک افتخار و برای جوانان باید یک الگو باشد.

شهردار یاسوج ادامه داد: یکی از ویژگی‌های شهدای مدافع حرم جبهه شناسی، زمان شناسی و حضور به موقع بر اساس تکلیف بوده و امروز شهداء راه را به ما نشان دادند وجبهه شناسی وجریان شناسی شرط داشتن بصیرت است.

جاوید ابراز کرد: شهدای مدافع حرم به گردن همه اقشار مردم حق دارند و مدیون آن‌ها هستیم از این رو باید قدردان آنها باشیم و همه باید تلاش کنیم راه شهیدان را بشناسیم و در راه شهیدان و هدف‌های والای آن‌ها گام برداریم.

پیمان اورنگ فرزند شهید ستار اورنگ در دیدار گفت: پیروی از راه ولایت وگوش به فرمان رهبر انقلاب یک ضرورت بوده و شهید اورنگ همواره پیرو ولایت بود و برای ما یک الگو است.

وی بیان کرد: امروز رمز موفقیت این ملت روحیه عاشورایی، ایثارگری، شهادت طلبی، ولایت مداری و وحدت امت مسلمان و انقلابی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد