تاریخ درج خبر : 1395/11/21
کد خبر : ۵۶۰۳۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان:

اولویت های پژوهشی اعلام نشود، اعتبارات برگشت می خورد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به رغم آنکه کمتر از ۷۰ روز دیگر برای جذب اعتبارات پژوهشی فرصت داریم اما هنوز اولویت پژوهشی ادارات استان مشخص نیست.

حسن نوروزی در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: اعتبارات پژوهشی تمام دستگاه‌های اجرایی استان 348 میلیون تومان بوده و اگر چه برای بخش پژوهش قابل توجه نیست اما چون جز اعتبارات هزینه بوده برای استان عدد مهمی به شمار می‌رود.

وی افزود: عدد اعتبارات پژوهشی هر چقدر هم باشد دستگاه‌های اجرایی باید آن را جذب کنند چرا که در بودجه ریزی حتی 10 میلیون تومان هم مهم است.

نوروزی ادامه داد: تعدادی عناوین برای دستگاه‌ها مشخص شده که از 24 دستگاه عضو کارگروه پژوهش تنها اداره صنعت و معدن، بهزیستی و اداره زندان‌ها اولویت‌های پژوهشی خود را به کارگروه پژوهش و سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کرده‌اند.

نوروزی یادآور شد: دستگاه‌هایی که زیر مجموعه یک وزارتخانه هستند می‌توانند برنامه مشترک ارائه دهند تا اعتبار پژوهشی آن‌ها قابل توجه شود.

وی 31 فروردین 96 را آخرین مهلت برای جذب این اعتبار اعلام کرد و گفت: پس از آن اعتبارات برگشت داده می‌شود   مگر آنکه تا هفته آینده و در جلسه بعدی کارگروه بخشی از مراحل کار را سپری کرده باشند  تا از برنامه عقب نمانند.

نوروزی از دستگاه‌های اجرایی که اعتبارات پژوهشی به آن‌ها تعلق می‌گیرد خواست در کارگروه مشارکت بیشتری داشته باشند و در نشست‌ها با ذیحسابان خود حاضر شوند تا روند کار سرعت بگیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد