تاریخ درج خبر : 1395/11/21
کد خبر : ۵۶۰۳۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح یک بیمه متفاوت در کهگیلویه و بویراحمد (+جزئیات)

 در آیینی با حضور مسئولان بیمه کشوری ، استانی و مدیران بانک ملت، شعبه یاسوج “بیمه ما” افتتاح شد.
معاون شبکه فروش و توسعه بازار بیمه ما در آیین افتتاح شعبه یاسوج گفت: با افتتاح این شعبه، پوشش بیمه در تمامی استانهای کشور صد درصد شد و در 31 استان کشور شعبه داریم ضمن اینکه دربرخی استانها بیش از دو شعبه داریم.
امیرحسین قربانی افزود: بیمه ما از سال 90 پروانه فعالیت خود را در انواع بیمه های اموال، اشخاص و مسئولیت از بیمه مرکزی ایران دریافت کرده که تاکنون سهم قابل توجهی از صنعت بیمه ایران را به خود اختصاص داده است.
قربانی ادامه داد: بیمه ما هم اکنون 40 شعبه و یک هزار نمایندگی در سراسر کشور دارد که در انواع رشته های بیمه فعالیت می کنند و آماده خدمت رسانی به بیمه گزاران است.
وی با بیان اینکه صنعت بیمه عضو کوچکی از صنعت کشور محسوب می شود گفت:باور ما بر اجرای اصول مشتری مداری و رعایت عدالت و انصاف و پایبندی به مقررات است.
وی با اشاره به اینکه یکی از ملاکهای توسعه یافتگی وجود شعب بیمه است و هر استانی که شعب بیمه بیشتری دارد توسعه یافته تر نیز هست، افزود: در حال حاضر ضریب نفوذ بیمه در ایران 2.2 درصد است که در پایان برنامه ششم این رقم باید به 7دهم درصد برسیم .
قربانی با بیان اینکه بیمه “ما” در ایران حامی پلنگ ایرانی است گفت: این شرکت حضور و فعالیت خود را به خارج از مرزهای ایران نیز توسعه داده است.
نمایندگی بیمه ما در استان کهگیلویه وبویراحمد به عباس جهان دیده از جوانان بومی استان سپرده شده است.
جهان دیده در آیین افتتاح شعبه یاسوج گفت: استان کهگیلویه وبویراحمد برای بیمه جز استان های بکر است و همه باید تلاش کنیم ضریب نفوذ بیمه را در استان بالا ببریم.
وی تاکید کرد : بیمه جز آن صنعت هایی است که نیاز به فرهنگسازی دارد و مردم باید به این باور برسند که بیمه یک سرمایه گذاری مطمئن برای آیندگان است.
وی گفت: پیش بینی می کنیم همانگونه که در کشور در کمتر از 5 سال بیمه “ما” توانست جایگاه خود را تثبیت کند در استان نیز همینگونه باشد و اضافه کرد درهمین ابتدای کارافراد زیادی برای دریافت نمایندگی درخواست داده اند.
بر پایه این گزارش، ارائه انواع بیمه ها(عمر، خودرو، آتش سوزی و…) با شرایط ویژه، تخفیفات مناسب و متناسب با وضع اقتصادی مردم استان از جمله نقاط متمایز کننده بیمه “ما” در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  سلام اقای جهاندیده .شاهد تلاش ها وموفقیت جنابعالی در بیمه دی استان فارس بودیم .در سمت جدید هم برای شما ارزوی موفقیت داریم . جمعی از همکاران ونمایندگان در بیمه دی

 • صادقی گفت:

  دوست عزیزم جناب آقای جهاندیده
  با سلام
  بسیار خرسندم که در این ایام با شکوه در ۳۸ سی هشتمین سالروز ۲۲ بهمن ماه انتصاب جدیدی از جنس خوبان بنام شما با مدیرت خوب شایسته در امر بیمه ای که در واقعیت علی الرغم حسن سوابق شما در مدیرت بیمه دی در شهرستان های اهواز . شهر کرد . کهگیلویه و بویر احمد . فارس در کارنامه دارید از خداوند منان ارزوی سربلند ی موفقیت را خواهانم .امیدوارم

 • سياهپور از شهركرد گفت:

  جناب آقاى عباس جهاندیده
  انتصاب شما به عنوان سرپرست بیمه ما استان کهگیلویه و بویراحمد که نشان از توانایى و شایستگى حضرتعالى میباشد را تبریک عرض مى نمایم و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما را مسألت دارم.

پربازديد