تاریخ درج خبر : 1395/11/21
کد خبر : ۵۶۰۳۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دعوت مسئولان از مردم برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن

مسئولان استانی در پیامهایی جداگانه مردم غیور استان کهگیلویه وبویراحمد را برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت کردند.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

فرماندار بویراحمد در پیامی از ادارات و عموم مردم شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام بدین شرح است:

۲۲بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و پایان تحقیر ملت ایران بود، اینجانب  ضمن تبریک وگرامی داشت این روز فرخنده و تاریخی، از کلیه ادارات وعموم مردم همیشه در صحنه شهرستان بویراحمد دعوت می نمایم با حضور پرشور و باشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ،یک بار دیگر با آرمانهای استکبار ستیزی امام راحل تجدید میثاق نموده و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را به نمایش بگذارید.

توفیق روزافزودن شما را از خداوند متعال خواستارم.

سید محمد کاظم نظری

فرماندار شهرستان بویراحمد

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد مردم این استان برای حضور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فراخوند و گفت: مردم انقلابی، بار دیگر در این روز حماسه تحسین برانگیز دیگری خلق می کنند.
به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد؛ حسن نوروزی روز چهارشنبه با صدور پیامی به مناسبت یوم الله 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت کرد در راهپیمایی 22  بهمن حضور پر شکوه و گسترده ای داشته باشند.

یوم الله 22 بهمن یادآور پیروزی و غلبه جنود خدا بر جنود شیطان و مقطع رهایی ملت ایران با ایمان به خداوند بزرگ و رهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از یوغ رژیم ستمشاهی وابسته به استکبار جهانی است.

وی اظهار داشت : نهال پر برکت انقلاب 37 سال پیش با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به بار نشست و منشأ اثرات، خیرات و برکات عظیم مادی و معنوی در عرصه های مختلف داخلی و خارجی شد و امروز به برکت نظام مقدس و خون شهیدان گرانقدر و در راستای منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و پیگیری ها و تلاش های مجدانه رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید و تیم مذاکره کننده، دستاوردها و توفیقات بزرگی در به سرانجام رساندن برجام و مذاکرات هسته ای نصیب ملت سرافراز ایران شده که مایه افتخار و سربلندی ایران اسلامی است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد در این پیام آورده است: بی شک مردم متدین و حماسه آفرین این مرز و بوم، به ویژه مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد در طول تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی با مشارکت تحسین برانگیز خود همواره در صحنه های مختلف افتخار آفریدند و حضور پرشکوه امت سلحشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و مشارکت حداکثری در انتخابات هفتم اسفند امسال، باعث شادی دوستان انقلاب و یأس و ناامیدی دشمنان و خلق حماسه ای دیگر خواهد شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: از مردم آگاه و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت می شود همگام با دیگر نقاط ایران اسلامی، در روز 22 بهمن به صحنه آمده و ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل، شهدای گرانقدر و منویات مقام معظم رهبری برگ زرین دیگری در کارنامه سراسر درخشان خود به ثبت رسانند.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی از اقشار مختلف مردم به خصوص جامعه‌ صنعتگران، معدن کاران، اصناف و بازاریان، تجار و بازرگانان جهت حضور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه دعوت بعمل آورد.
متن پیام بدین قرار است:
« انقلاب اسلامی کشورمان نتیجه و ثمره خون پاک بهترین فرزندان این ملت در راه رسیدن به اسلام ناب محمدی(ص) است. نهضتی که با رهبری الهی معمارکبیر انقلاب اسلامی ، نماد مبارزه با ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار برای جهانیان شد. ملت همیشه در صحنه و سربلند ایران همواره در سی و هشت سالی که از عمر پر فروغ انقلاب اسلامی می‌گذرد با حضور در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی، پایبندی آگاهانه خویش به آرمان‌های امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری و ارزش‌های انقلاب اسلامی را نشان داده‌اند. بر همین اساس و در ادامه این راه که وظیفه دینی و شرعی هر ایرانی است. در آستانه سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جامعه‌ صنعتگران، معدن کاران، اصناف و بازاریان، تجار و بازرگانان و کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همراه با آحاد مردم استان، با دعوت از همه مردم عزیز کهگیلویه و بویراحمد به حضور گسترده، با افتخار در کنار سایر اقشار ملت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن‌ ماه شرکت خواهد کرد.
داریوش دیودیده
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد