تاریخ درج خبر : 1395/11/23
کد خبر : ۵۶۰۳۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -
جوابیه اداره کل محیط زیست به یک خبر

خبر ارایه شده کذب محض و مغرضانه است

روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان در پی درج گزارشی در یکی از خبرگزاریها جوابیه ای برای آن رسانه ارسال کرده که با توجه به اینکه این خبر در سایت استان نیز باز نشر شده بر اساس قانون مطبوعات  جوابیه نیز به نقل از تسنیم در سایت استان باز نشر می شود.

در این جوابیه آمده است :

اداره کل حفاظت محیط زیست همیشه و در همه حال قدردان زحمات دلسوزان طبیعت، بویژه دغدغه مندان محیط زیست و محیط بانان و بوده و همچنین از نگارنده گزارش« آغاز شمارش معکوس برای نابودی دنا/ 570 کله بز منطقه دنا در 250 روز کاهش یافت» که دلسوزانه قلم فرسایی کرده تشکر نموده و بنا به وظیفه جهت روشنگری بیشتر و اصلاح مطالب, مواردی را به عرض می‌رساند.

آقای فیروز انصاری که خود را به عنوان فردی مطلع و رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش این اداره کل معرفی نموده تا تاریخ 19 بهمن ماه امسال در مسئولیت رئیس اداره حراست بوده که در این تاریخ عزل و در تاریخ 21 بهمن ماه به عنوان رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش منصوب گردید که عملا ایشان تاکنون هیچ گونه فعالیتی به عنوان رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش نداشته وخبر ارائه شده از طرف ایشان کذب محض و مغرضانه است.

نامبرده به سرشماری روزهای 22 و 23 آذر ماه جاری اشاره نموده در حالی که به دلیل مساعد نبودن جو و عدم امکان سرشماری در تاریخ مذکور بر حسب تاکید مسئولان سرشماری و انجام بازشماری مجدد در زمان مناسب که صورتجلسات آن موجود است عملا سرشماری در روز دوم متوقف و به انجام نرسید به همین خاطر آماری ارائه نگردیده که مراتب در موعد مقرر به دستگاهای نظارتی ذیصلاح اعلام شده است.

به منظور تنویر افکار عمومی پس از انجام سرشماری سال جاری گزارش سرشماری آن به خبرگزای‌ها و سایر رسانه‌های محلی ارسال می شود.

روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویر احمد

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  اسناد دروغ نمی گویند و با شعور مردم بازی نکنید

 • دنا گفت:

  اسناد پیوستی که دروغ نمیگن تا کی با شعور مردم می خواید بازی کنید این توهین به انسان است

 • هم استانی گفت:

  نابودی حیات وحش را مردم بهتر درک می کنن

 • محیط با گفت:

  واقعیت تلخه و دنا نشینان قضاوت می کنن

 • محیط یاران گفت:

  اسناد ارایه شده قضاوت راست و دروغگویی است با شعور مردم بازی نکنید انتخاب غلط و مدیریت نادرست = نابودی محیط زیست.سازمان محیط زیست تحویل بگیر

پربازديد