تاریخ درج خبر : 1395/11/27
کد خبر : ۵۶۰۴۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

یک انتصاب جدید در اداره راهداری و حمل و نقل

آیین تکریم و معارفه معاون پشتیبانی اداره کل حمل و نقل و راهداری استان  برگزار شد و حسن زاده به جای رحیمیان قرار گرفت.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه وبویراحمد در این آیین با اشاره به تغییر ساختار و اندازه نیروی انسانی این اداره کل گفت:راهداری جز ادارات بزرگ استان است که در گذشته در سطح شهرستانها 2 نمایندگی داشت اما در حال حاضر در 6 شهرستان اداره مستقل دارد.

علی خوان پایه تاکید کرد از آنجایی که سطح تشکیلات این اداره گسترش پیدا کرده ،پس نیاز به یک بازنگری ها دارد. تقسیم کار جز اصول مدیریت است و باید متناسب با شرایط افراد توانمند در مجموعه به کار گرفته شوند.

وی ادامه داد:امسال در سطح استان راهداری هم برف ،سرما،کولاک ،ریزش  کوه و سیل رخ داد  که راهداری متناسب با امکانات و توان خود  با آنها روبرو د و مردم هم از خدمات ارایه شده رضایت داشتند.

به گفته وی معاونت پشتیبانی باید تلاش کند تا کیفیت و مطلوبیت کار در راهداری بالا تر برود چراکه زمینه رضایتمندی مردم نیز فراهم می شود .

وی تاکید کرد: جایجایی نیرو به معنی خوب یا بد بودن یک نیرو نیست  و مثل دو امدادی هر کس بخشی از مسیر را می دود تا مسئولیت را به همکار دیگرش بدهد  و هدف رسیدن به مقصد که همان ارایه خدمات با کیفیت تر به مردم است.

وی تاکید کرد در راهداری استان همه باید دست به دست هم دهند تا هماهنگی برقرار شود و هیچ مدیری نباید جزیره ای یا منطقه ای فکر کند و کسانی که نگاه اینچنینی دارند هم باید آن را اصلاح کنند.

خوان پایه ادامه داد در برف روبی و به طور کلی در خدمات دهی باید اولویت بندی وجود داشته باشد تا جاده اصلی جایی بسته باشد نمی توانیم سراغ جاده فرعی و روستایی برویم.

در پایان طی حکمی حسن زاده به عنوان معاون پشتیبانی منصوب شد. وی بیش از 18 سال در معاونت ها و بخش های مالی اداره کل راه و شهرسازی فعالیت داشته است.

 

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد