تاریخ درج خبر : 1395/11/30
کد خبر : ۵۶۰۴۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد

آرامش در بازار عید کهگیلویه و بویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با فراخواندن روسای ادارات شهرستانی صنعت، معدن و تجارت، روسای اتاق ها و نمایندگی های اصناف سراسر استان و مسؤلین ستادی در صنعت و معدن مهمترین برنامه های، سیاست ها و اهداف این مجموعه را در آستانه سال جدید تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده آرامش خاطر مردم فهیم استان و سهولت در تامین مایحتاج عمومی توسط آنان را مهمترین هدف مجموعه تحت مدیریت خود در آستانه سال جدید دانست.
آغاز طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروز
دیودیده با اشاره به اینکه طرح ویژه نظارت و بازرسی نوروز از اول اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد داشت افزود: با حضور بیش از 400 بازرس صنعت و معدن و اتاق های اصناف و ناظر افتخاری پایش بازار کالا و خدمات ویژه نوروز را دو بخش نظارت بر خدمات و کالا انجام خواهد شد.
موارد مهم نظارتی در اجرای این طرح در بخش کالایی شامل البسه، پوشاک، میادین میوه و تره‌ بار و نمایشگاه ‌های عرضه مستقیم کالا است و در عرصه خدماتی شرکت ‌های مسافربری، حمل و نقل درون شهری و برون شهری، اماکن تفریحی و فرهنگی، سیاحتی، واحدهای اقامتی، غذاخوری‌ ها و رستوران ‌های بین ‌شهری خواهد بود.
تیم‌های مشترک بازرسی متشکل از سازمان صنعت و معدن، تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره غله، اداره کل استاندارد و سایر نهادهای مرتبط بر کمیت و کیفیت کار نظارت کامل داشته و جلوی هرگونه سوء استفاده احتمالی گرفته خواهد شد.
برگزاری نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده در سراسر استان
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با بیان اینکه امسال نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده در سراسر استان برپا خواهد شد افزود: تخفیف 10 تا 15 درصدی و ارائه کالاهای با کیفیت دو سیاست عمده نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده خواهد بود.
برگزاری نمایشگاه های بهاره و فروش های فوق العاده با توجه به افزایش تقاضا در ایام پایانی سال نقش عمده ای در تعدیل قیمت ها و تامین مایحتاج مورد نیاز مردم استان خواهد داشت.
آمادگی کامل صنوف خدمت رسان در کهگیلویه و بویراحمد
دیودیده با اشاره به آمادگی کامل صنوف خدمت رسان در سطح کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: تمامی صنوف خدمت رسان در نقاط مختلف استان با آمادگی کامل خدمات و ملزومات ضروری گردشگران و هم استانی ها را تامین خواهند کرد و کشیک های لازم برای تمامی صنوف همچون نانوایی، تعمیرگاه و سایر واحدهای عرضه خدمات همشهریان و مسافرین نوروزی انجام و برنامه ریزی لازم به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تمامی امکانات و نیروهای این سازمان در حوزه بازرسی و نظارت، بازرسان طرح تشدید، بازرسان مجامع امور صنفی، ناظران افتخاری و انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در راستای افزایش تاثیر گذاری طرح نظارتی ویژه نوروز، بکار گرفته خواهد شد تا ضمن جلوگیری و مقابله با تخلفات احتمالی، موجبات آرامش خاطر مردم فهیم استان و سهولت در تامین مایحتاج عمومی توسط آنان بیش از پیش فراهم گردد.
مردم کهگیلویه و بویراحمد در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا سوء استفاده احتمالی برخی افراد سودجو در بازار استان مراتب را به سامانه ارتباطی ۱۲۴ که به صورت شبانه روزی پاسخگو خواهد بود اعلام کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد