تاریخ درج خبر : 1395/12/05
کد خبر : ۵۶۰۵۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نعمتی رئیس نظام مهندسی کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد شد

محمد نعمتی، امروز حکم محمود حجتی، برای ریاست بر سازمان نظام مهندسی کهگیلویه و بویراحمد را از رئیس سازمان جهاد کشاورزی تحویل و رسما کار خود را شروع کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، جعفر گوهرگانی در آیین تودیع و معارفه رؤسای جدید و قدیم سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی این استان اظهار کرد: همه مدیران در بخش‌های مختلف کشاورزی هدفی جز ارتقاء سطح کمی و کیفی تولید و مؤلفه‌های وابسته به آن ندارند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، نوع کار، انتظارات و رشته‌ها و گرایشات در سازمان نظام مهندسی کشاورزی را زیاد و متنوع دانست و افزود: این تنوع کاری و رسالت‌ها در کنار اتکای این سازمان به درآمدهای خود، کار در این سازمان را سخت کرده است.

گوهرگانی توضیح داد: پویایی سازمان نظام مهندسی کشاورزی به پویایی بخش کشاورزی کمک شایانی می‌کند که انتظار می‌رود، کارها و امورات تولیدکنندگان و فارغ‌التحصیلان در این سازمان سرعت بگیرد.

گوهرگانی، در بخش دیگری از صحبت‌هایش زحمات خانم آذر شجاعی را در سازمان نظام مهندسی قابل تقدیر و مفید خواند و اضافه کرد: خانم شجاعی به علت بیماری قادر به ادامه کار نبود که با پیگیری‌های خودش، انتخابات این شورا برای انتخاب جایگزین او برگزار شد.

وی، انتخاب محمد نعمتی به عنوان رئیس سازمان نظام مهندسی را نیز تبریک گفت و تأکید کرد: آقای نعمتی مسئلیت سنگینی را عهده‌دار شدند او و همکارانش مورد حمایت هستند که همینجا از همه همکاران انتظار دارم که همانند مدیر قبلی، وی را نیز یاری کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، آذر شجاعی که با تازگی از بستر بیماری خارج شدند، در این آیین حضور یافت و از رئیس سازمان جهاد کشاورزی برای حمایت‌های ویژه‌اش در دوران مدیریت و همچنین دوران بیماری، قدردانی کرد.

او همچنین از فداکاری‌های همسرش برای نجات معجزه‌آسایش از بیماری و زحمات همکارانش قدردانی کرد و افزود: اهداف والایی را در این سازمان تعریف کردم که اگر چه آنگونه که باید و دلم می‌خواست، محقق نشدند ولی بسیار امیدوارم که مدیر بعدی بتواند این اهداف را محقق کند.

شجاعی، مدیریت بهینه آب و خاک را دو اولویت اصلی این سازمان تعریف و از مدیر جدید خواست که این دو را جدی بگیرد.

محمد نعمتی، رئیس جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین گفت: از آقای گوهرگانی هم قدردانی ویژه بخاطر حمایت و اهتمام در امورات بخش دارم و هم از وی انتظار ویژه برای کمک به تحقق اهداف این سازمان دارم.

نعمتی ادامه داد: این یک واقعیت است که سازمان نظام مهندسی بدون کمک جهاد کشاورزی امکان کار کردن و موفقیت در انجام رسالت محوله ندارد و بنابراین تقاضای همکاری از همه مدیران بخش کشاورزی به ویژه رئیس سازمان جهاد کشاورزی دارم.

وی، خدمت در نظام اسلامی را یک توفیق و نعمت دانست و تصریح کرد: این نوع نگاه به مدیریت، وظیفه ما را سنگین‌تر کرده است.

وی گفت: تعامل و همکاری را در سازمان نظام مهندسی نهادینه می‌کنم و برای سربلندی این سازمان همه تلاشم را به کار می‌بندم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد