تاریخ درج خبر : 1395/12/05
کد خبر : ۵۶۰۵۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

جنبش جوانان تحول‌گرای شورای شهر یاسوج برای انتخابات شوراها برنامه می دهد

جنبش جوانان تحول‌گرای شورای شهر یاسوجدر بیانیه ای با اعلام موجودیت برای انتخابات شورای شهر برنامه ارایه می دهد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ان الله یامرکم ان تعدوا الامانات الی اهلها
خداوند به شما امر فرموده است که امانت‌ها را به صاحبانشان تحویل بدهید.
امت شریف و میهن‌دوست یاسوج
چهار دوره از تشکیل شورای شهر یاسوج گذشته است و اکنون در ابتدای مسیری هستیم که به تشکیل پنجمین دوره‌ی آن شورا خواهد انجامید. این بدان معناست که یک‌سوم از حیات شهری یاسوج با رای مستقیم مردم و به دست همشهریان‌مان مدیریت و راهبری شده است.
از همین روست که اگر لب به اعتراض گشوده و به بی‌عدالتی‌ها و نابرابری‌های شهری اشاره نماییم، خودمان را بعنوان یکی از مقصرین اصلی معرفی نموده و محاسبه‌ی اجتماعی را به ما پیشنهاد خواهند داد.
آری! اکنون در جایگاهی هستیم که باید سوزنی به خویش بزنیم و جوالدوزی به دیگران. باید از خود بپرسیم در این ۱۶ سال چگونه رای دادیم و چه کسانی را انتخاب نمودیم که علیرغم واگذاری مدیریت شهری به مردم، همچنان از کمبودها و نواقص رنج می‌بریم؟!
باید با پندگیری از گذشته مسیر دیگری را در انتخابات پنجمین دوره‌ی در پیش بگیریم تا با واگذاری مدیریت شهری به گروهی از متخصصین و متعهدین دغدغه‌مند، مسیر گخدمت‌رسانی را متحول نموده و چهره‌ی شهر را بازسازی کنیم. اکنون در نقطه‌‌ای از تاریخ هستیم که می‌توانیم با پیوند تجربه‌ی نسل اول و دوم و خلاقیت و شادابی نسل سوم میانبرهای آبادانی و پیشرفت را شناسایی و بپیماییم. در مقطعی هستیم که اگر موفق به این پیوند نشویم، پیوند میان نسل سوم و چهارم از قومیت‌ها و قبیله‌ها بکلی قطع می‌گردند چرا که این نسل‌ها بدرستی تشخیص داده‌اند عامل ناکارآمدی دوره‌های پیشین مدیریت شهری همین قومیت گرایی و قبیله پرستی بوده است.
با همین مقدمه و این شعار که زمان انتخاب عاقلانه و غیر احساسی فرا رسیده است، جنبش جوانان تحول‌گرایی شورای شهر یاسوج متشکل از جوانان، نخبگان فرهنگی و سیاسی،دانشجویان موجودیت خویش را اعلام ‌میدارد.

این جنبش چهار اصل عدالت‌خواهی، تحول‌گرایی، مدیریت جهادی و پرهیز از گروه‌پرستی را بعنوان مبنای عملکرد خود انتخاب نموده و امید دارد بر همین بنیان به واکاوی برنامه‌ی نامزدهای شورای شهر بپردازد تا بحول و قوه‌ی الهی لیستی از نیروهای کارآمد و دغدغه‌مند را برای تشکیل شورایی انقلابی و هدفمند به عموم مردم معرفی نماید.
ان شاالله در بیاینه‌های بعد شاخص‌های یک شورای شهر تحول‌گرا و جهادی را به اطلاع مردم خواهیم رساند و وظیفه‌ی تاریخی خود یعنی تلاش برای تشکیل یک شورای شهر تحول‌گرا و جهادی را به نحو احسن انجام خواهیم داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد