تاریخ درج خبر : 1395/12/05
کد خبر : ۵۶۰۶۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان به مناسبت روز مهندس

“احمد رضا خورشیدی” طی پیامی روز مهندس را به مهندسان استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، متن پیام بدین شرح است:

“مهندس” در اندیشه و تاریخ سراسر غرور ایران اسلامی، تداعی کننده ابتکار، نوآوری و خلاقیت است که زمینه ‌ساز رشد و محرک موتور پیشرفت ، توسعه و آبادانی عمرانی کشور خواهد بود.

تقارن پنجم اسفندماه؛ سالروز ولادت “خواجه نصیرالدین طوسی” و “روز مهندس”، تلاقی ارزشمندی از اندیشه مهندسی ایران گذشته و فناوری های نوین امروزی است که لزوم بهره گیری از تجارب و دانش پیشینیان با بهره گیری از یافته های نوین علمی بشر، برای دستیابی به افق‌های افتخار بر اساس سند چشم ‌انداز توسعه کشور را ضروری می سازد.

شایستگی و توان مهندسان ایرانی، امروز در جهان زبانزد عام و خاص است و امیدواریم در این زمان که به فرموده رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی “در گذر از یک پیچ سرنوشت ساز تاریخی قرار داریم”، مهندسان خلاق، متعهد، توانمند و دلسوز ایران اسلامی بتوانند رسالت خود را در راستای خودکفایی علمی، عمران و آبادانی این مرز و بوم به نحو احسن به منصه ظهور در آوردند.

اینجانب بر خود لازم میدازم با گرامیداشت یاد و خاطره 1400 شهید مهندس، پنجم اسفندماه روز مهندس را به خانواده این شهدای عزیز و تمامی مهندسان پر تلاش کهگیلویه و بویراحمد تبریک می‌گویم و توفیق روزافزون این قشر فعال و پویا را در مسیر کمک به توسعه و پیشرفت همه جانبه استان، از درگاه ایزد منان خواستارم.

احمد رضا خورشیدی
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد