تاریخ درج خبر : 1395/12/05
کد خبر : ۵۶۰۶۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -
جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

برگزاری رزمایش مدافع حرم شهید ستار اورنگ در استان

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری استانی رزمایش مدافعان حرم بنام شهید ستار اورنگ در شهرهای مختلف این استان خبر داد.

سرهنگ جهانگیر انصاری  اظهار داشت: رزمایش استانی مدافعان حرم به‌نام شهید ستار اورنگ در شهرستان‌های گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد و تیپ 48 فتح برگزار می‌‎شود.

وی با بیان اینکه رزمایش مدافعان حرم پنجم و ششم اسفندماه برگزار می‌شود عنوان کرد: بالا بردن توان رزم، حفظ و انسجام، آشنایی با تاکتیک‌ها و تکنیک‌های روز رزم، حفظ و آمادگی رزمی و نمایش اقتدار و صلابت گردان‌های بسیج و کادر از جمله اهداف برگزاری این رزمایش است.

انصاری ابراز کرد: دفاع از کوی و برزن، کمین و ضدکمین، پدافند دورادور، امداد و نجات، مقابله با نا آرامی، ضد هلی برن، مردم یاری و عملیات تاخیری از جمله سناریوهای گردان‌های شرکت کننده در این رزمایش در شهرهای گچساران، دهدشت، باشت، لنده، چرام و بهمئی است.

جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: 30 گردان رزمی متشکل از بیت المقدس، امام حسین(ع)، کوثر و گردان‌های حرفه‌ای و تخصصی تکاور، ادوات، توپخانه و پدافند در این رزمایش شرکت می‌کنند.

انصاری بیان کرد: 17 گردان شامل 12 گردان تخصصی از تیپ 48 فتح و 5 گردان نیز از بسیج در رزمایش مدافعان حرم گچساران حضور دارند.

وی بیان کرد: رزمایش مدافعان حرم در شهر گچساران به مدت 72 ساعت و در سایر شهرستان‌ها 48 ساعت برگزار می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد