تاریخ درج خبر : 1395/12/05
کد خبر : ۵۶۰۶۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک مدیرعامل شرکت برق به مناسبت روز مهندس

» همکاران گرامی ام با ادای احترام و تحیات فراوان، روز مهندس روز تجلیل از استعداد، خرد ، توان و اراده منحصر بفرد ایران و ایرانی ، روز پاسداشت خلاقیت، ابتکار، نوآوری و ابداع در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور است.

پنجم اسفندماه سالروز تولد ” خواجه نصیر الدین طوسی ” دانشمند نامی ایران زمین و از بزرگترین چهره‌های شاخص علمی جهان اسلام که به روز ملی مهندس نامگذاری شده است.

مهندسان به عنوان سرمایه تخصصی کشور، قادرند با بهره‌مندی از قدرت تحلیل و تضارب آراء مطروحه در عرصه‌ های علمی، جامعه را در رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار یاری کنند.

شایستگی و توانمندی مهندسان ایرانی، امروز در جهان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم در این زمان که در گذر از یک پیچ سرنوشت ساز تاریخی قرار داریم، مهندسان توانمند ایرانی بتوانند رسالت خود را در سازندگی، عمران و آبادانی ایران اسلامی به نحو احسن به مرحله اجرا در آوردند.

فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی کشور، این روز پرافتخار را به همه مهندسان متعهد ایران اسلامی بویژه مهندسان گرانقدر شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تبریک گفته و توفیقات روزافزون این قشر پرتوان را در کمک به توسعه و پیشرفت کشور از درگاه خداوند متعال خواستارم.

داود راهزادی
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد
پنجم اسفندماه 1395

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد