تاریخ درج خبر : 1395/12/15
کد خبر : ۵۶۰۷۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مرخصی مدیران شهرستان بویراحمد در ایام نوروز لغو شد

 فرماندار شهرستان بویراحمد با اعلام لغو مرخصی مدیران این شهرستان در ایام نوروز گفت: همه دستگاه‌ها باید در ایام نوروز امسال در آماده باش کامل باشند.

سید محمدکاظم نظری ظهر امروز در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد با اشاره به نزدیک بودن تعطیلات ایام نوروز، اظهار داشت: با توجه به تجربه سال‌های گذشته و ورود خیل عظیم گردشگران به شهرستان بویراحمد، لازم است دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران آمادگی لازم را داشته باشند.

وی افزود: ادارات عضو ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد تدابیر لازم را برای استقبال از مسافران نوروزی و جذب هرچه بیشتر گردشگر به منظور معرفی ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهرستان بیاندیشند.

فرماندار شهرستان بویراحمد با تأکید بر اینکه ساماندهی تنظیم بازار، جاده‌ها، خدمات رفاهی، امداد و نجات و ترافیک از اولویت‌های خدمات‌رسانی به مسافران هستند، عنوان کرد: ورودی شهرها و روستاهای شهرستان به محلی برای دفن زباله‌ها تبدیل شده که لازم است در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به جمع‌آوری و انتقال زباله‌ها  اقدام شود.

نظری بیان کرد: همزمانی برگزاری انتخابات با ایام نوروز، مسئولیت همه ما را دوچندان کرده، بنابراین سال 96 نسبت به سال‌های گذشته متفاوت‌تر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد