تاریخ درج خبر : 1395/12/16
کد خبر : ۵۶۰۷۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برنامه ریزی و هماهنگی کمیته خدمات سفر نوروز 96

نشستی با حضور  اعضاء کمیته خدمات سفر استان و ادارات و دستگاه های مرتبط در سالن اجتماعات این اداره کل با هدف برنامه ریزی و هماهنگی ویژه نوروز 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمددر این نشست علی خوان پایه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان به  اهداف، برنامه ها و وظایف این کمیته اشاره کرد و به اهمیت و حساسیت این کمیته و نیاز به هماهنگی بیشتر باسایر دستگاهها پرداخت.

در این نشست از شرکتهای مسافربری خواسته شد تا تدابیر لازم راجهت آمادگی جابجایی مسافرین و استفاده از سرویسهای فوق العاده جهت استفاده در مسیر های با ازدحام بالا را  بیندیشند.

خوان پایه در ادامه از ایمن سازی ، نصب علائم ،پاک سازی معابر، روشنایی معابر و تونلهاو آشکار سازی نقاط حادثه خیز و رفع مشکلات و نواقص موجود در راههای استان و همچنین خط کشی های لازم و اصلاح خط کشی در راههای استان جهت استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

وی در ادامه نظارت و کنترل بر ناوگان عمومی بویژه ناوگان حمل و نقل مسافر و بازدید از مجتمعهای خدمات رفاهی و بازدید از مراکز معاینه فنی خودرورا مورد تاکید قرار داد.

خوان پایه در پایان گفت:  همکاران ما درمرکز مدیریت راهها از طریق سامانه  141 بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی در مورد وضعیت راههابه هموطنان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد