تاریخ درج خبر : 1395/12/16
کد خبر : ۵۶۰۸۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز به کار رسمی ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد

دبیرخانه ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ( 16 اسفند) با حضور رئیس و اعضای ستاد انتخابات  راه اندازی شد و رسما آغاز به کار کرد.

 فتاح محمدی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد در آئین راه اندازی ستاد انتخابات با بیان اینکه  فعالیت در این ستاد اقدام مهم و ارزشمندی است، گفت: صیانت از آرای مردم و همچنین هویت اشخاص، مسائل و مطالبی که مربوط به هویت اشخاص و مسائل خانوادگی نامزدهای انتخاباتی بوده وظیفه اعضای ستاد انتخابات است.

 محمدی، ضمن تاکید بر ضرورت رازداری و حفاظت از اطلاعات نامزدهای انتخاباتی و همچنین رای مردم، اظهار داشت: اعضای ستاد انتخابات، فرمانداران و بخشداران وظیفه بسترسازی و زمینه سازی در راستای برگزاری انتخابات را بر عهده دارند.

 وی عنوان کرد: ستاد انتخابات استان و ستاد انتخابات شهرستان های تابعه، هیئت های بازرسی، هیئت های نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، تلاش کنند چهار اصل انتخابات که بنا به فرمان مقام معظم رهبری صادر شده اند را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت حداکثری چهار اصل ستاد انتخابات هستند، اظهار داشت: مشارکت حداکثری در نظام جمهوری اسلامی یک اصل بوده که در اقتدار داخلی، وحدت و انسجام ملی تاثیرگذار است.

 محمدی، یادآور شد: مشارکت حداکثری اقتدار ملی کشور در صحنه جهانی را در پی دارد و توان و قدرت نظام را در مبادلات بین المللی در صحنه های بین المللی افزایش می دهد.

 وی گفتمان مردم سالاری دینی را گفتمانی نو در دنیا دانست و گفت: این گفتمان در 38 سال گذشته از انقلاب اسلامی با حضور مردم به دنیا ثابت شده و اثرگذاری و توانمندی این گفتمان در اداره کشور به دنیا معرفی شده و خلأ دین مداری، ارزش مداری و توجه به دین را در مدیریت به جامعه به دنیا نشان داده است.

 رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: امیدواریم با امانتداری، رازداری، توجه به اصل حاکمیت قانون و قانون مداری و حرمت گذاری به اشخاص در کمال عزت و سربلندی شاهد برگزاری انتخاباتی رقابتی و با مشارکت حداکثری در استان و کشور باشیم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد