تاریخ درج خبر : 1395/12/18
کد خبر : ۵۶۰۸۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

اختتامیه جشنواره فرهنگی بلوط

اختتامیه جشنواره فرهنگی بلوط سه شنبه از ساعت 16 در تالار فردوسی دانشگاه تهران با حضور جمعی از لرهای مقیم تهران و دانشجویان این قوم برگزار شد. این جشنواره در روزهای 16 و 17 و با برگزاری غرفه های صنایع دستی و محصولات فرهنگی ایلات مختلف قوم لر در محوطه بیرونی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برپا شده بود.
در اختاتمیه این مراسم چند تن از نمایندگان مجلس از جمله دکتر محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران، دکتر غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچسارن و باشت، دکتر گودرزی نماینده مردم نوراباد ممسنی و دکتر کاظمی نماینده کوهرنگ، اردل، فارسان حضور داشتند.
دکتر ضیا هاشمی معاون و دکتر ایرجی مدیرکل معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فرید قاسمی پدر روزنامه نگاری ایران، دکتر محمدرضا حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور ، آقای دکتر ولی الله شجاع پوریان، عضو شورای شهر تهران نیز در این جشن حاضر بودند.
این برنامه با خوانش شعر و اجرای موسیقی زنده توسط کوروش اسدپور، استاد ایرج رحمانپور و جواد طالبی همراه بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محسن گفت:

  مطمئن نیستم اما ظن قوی این است که مرحوم پرفسر معتمدنژاد پایه گذار روزنامه نگاری در ایران است.

 • لر اصیل گفت:

  با دورود فراوان به دکتر تاجگردون عزیز که توهین و هتاکی به ملت لر را محکوم کردند متاسفانه دیگران سکوت کردند دکتر تاجگردون ثابت کرد که تعصب لری دارند و خیلی سعی کردند در قضیه تغییر نام استان وجهه ایشان را خراب کنند ولی وجهه خودشان خراب شد و ایشان ثابت کردند که فقط خیر خواه ملت لر هستند من از لرستان هستم

 • اسدپور گفت:

  زنده باد لر و لرستانی
  سربلند باد تبار لران

پربازديد