تاریخ درج خبر : 1395/12/21
کد خبر : ۵۶۰۸۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده انتظامی استان خبر داد:

هنجار شکنان چهارشنبه سوری، تا پایان تعطیلات مهمان پلیس هستند

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه وبویراحمد از برخورد قاطعانه پلیس با هنجارشکنان در چهارشنبه آخر سال خبر داد.

سردار مهدی انصاری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه  گفت:متاسفانه در چند سال اخیر چهارشنبه سوری به یک معضل تبدیل شده است ،چرا که فرصت طلبان در سالهای قبل  اتفاقات ناگواری برای مردم رقم زدند.

انصاری ضمن تاکید بر آمادگی کامل نیروی انتظامی برای حفظ امنیت برای حوادث احتمالی آخرین چهارشنبه آخر سال بیان کرد:برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است و با تمام نیرو آماده هستیم که شهرها در این خصوص ساماندهی شود.

وی اضافه کرد:در چهارشنبه آخر سال اجازه آتش بازی در شهر را به کسی نمی دهیم ،و به همین منظــور و همچنین پیش گیری از وقوع حوادث احتمالی ،پلیس در مکان های لازم مستقر می شوند.

وی با اشاره به هماهنگی پلیس با دستگاههای قضایی جهت برخورد با هنجارشکنان خاطر نشان کرد:هماهنگی های لازم صورت گرفته است ،که با افرادی که نظم شهرها را بر هم می زنند برخورد شودو به همین منظور افراد خاطی که دستگیر شده در این ایام تا پایان تعطیلات نوروزی مهمان ما هستند.

سردار مهدی انصاری عنوان کرد:پلیس با ورود به فروشگاههای توزیع کننده مواد محترقه ضمن جمع آوری با عاملین توزیع برخورد خواهدکرد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با اعلام کاهش ۶ درصدی  سرقت ها در استان افزود: علاوه بر کاهش سرقت ها در حوزه سرقت های مسلحانه ۶۹درصد کاهش داشته ایم.

سردار مهدی انصاری ادامه داد:در بحث نزاع های دسته جمعی ۲۹ درصد و در بحث نزاع های فردی ۴۴درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل آمار کاهش پیدا کرده است.

انصاری از کاهش ۱۹ درصدی شرارت ها و کاهش۷ درصد تجمعات خبر داد و گفت:در بحث کشفیات ۳۴درصد افزایش کشفیات کالاهای قاچاق داشتیم و در بحث تصادفات نیز کاهش داشتیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد