تاریخ درج خبر : 1395/12/26
کد خبر : ۵۶۰۹۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه یاسوج:

۴ پروژه ملی عمرانی در دانشگاه یاسوج احداث می‌شود

مدیر طرح‌های عمرانی دانشگاه یاسوج گفت: ۴ پروژه عمرانی از محل اعتبارات ملی در این دانشگاه در دست اجرا بوده که امیدواریم در کمترین زمان ممکن به سرانجام برسند.

محمد غلامی اظهار داشت: با برنامه ریزی‌های انجام شده ظرفیت خوابگاه‌ها دانشگاه یاسوج 650 نفر افزایش پیدا کرده و خوابگاه‌های خود گران حذف شدند که با این اقدام هزینه نقل و انتقال کاهش می‌یابد.

وی از در دست اجرا بودن 4 پروژه ملی در دانشگاه یاسوج خبر داد و افزود: احداث دانشکده فنی و مهندسی، دانشکده منابع طبیعی، استخر ورزشی و ساختمان مرکزی دانشگاه از جمله این پروژه‌ها است.

غلامی ابراز کرد: طرح سازه دانشکده فنی و مهندسی در گذشته با هزینه 11 میلیارد تومان برآورد شد که در دوره مدیریت جدید دانشگاه یاسوج این پروژه مورد بازبینی قرار گرفت و سیستم سازه‌ای متناسب با شرایط اقتصادی کشور با هزینه 5 میلیارد تومان تغییر یافت.

وی با بیان اینکه برای تکمیل کامل پروژه احداث دانشکده فنی و مهندسی 15 میلیارد تومان اعتبار نیاز است ادامه داد: پیمانکاری با 100 سال سابقه برای اجرایی کردن فاز اول احداث دانشکده فنی و مهندسی انتخاب شده که توانسته در کمتر از 3 ماه فنداسیون مرحله نهایی آن به اتمام رسید.

مدیر پروژه های عمرانی دانشگاه یاسوج بیان کرد: پروژه احداث دانشکده منابع طبیعی از سال 87 آغاز و تا قبل از سال 95 تنها 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشت که با پیگیری‌های انجام شده و تسریع در روند اجرایی هم اکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

غلامی تصریح کرد: همچنین پروژه احداث استخر ورزشی دانشگاه یاسوج در زمینی به مساحت 2 هزار متر مربع از سال 82 عملیات اجرایی آن آغاز شد و تا قبل از سال 95 تنها در حد طراحی اولیه بود.

وی ابراز کرد: پروژه ساختمان مرکزی دانشگاه یاسوج از سال 87 آغاز و هم اکنون با 40 درصد پیشرفت فیزیکی امسال سقف آنان در حال تکمیل شدن و تا هفته آینده نهایی می‌شود و تا مهرماه سال 97 افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد