تاریخ درج خبر : 1396/01/06
کد خبر : ۵۶۱۰۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

«جهانبازی» با شعار بالفعل کردن استعدادهای بالقوه شهر به میدان آمد

نامنویسی متقاضیان ورود به عرصه انتخابات شوراهای شهر و روستا به روزهای انتهایی خود نزدیک می شود و هر روز شاهد حضور چهره های سرشناس در حوزه شهر سازی و معماری برای ورود به شورای شهر یاسوج هستیم.

یکی از چهره های نام آشنا و متخصص در معماری و شهرسازی ،کامران جهانبازی است که با ورود به محل نامنویسی اعضای شورای شهر یاسوج رسما حضور خود را در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج اعلام کرد.

نایب رئیس اول سازمان نظام مهندسی و منتخب جامعه مهندسین در استان، «کامران جهانبازی جهان آباد» با شعار بالفعل کردن استعدادهای بالقوه شهر زیبایمان با تکیه بر شناخت شاخص های مهندسی ارزش بر پایه علوم آکادمیکی توسعه پایدار و مدیریت یکپارچه شهری به جمع مدعیان رقابت شورای شهر یاسوج پیوست.

جهانبازی با توجه به سابقه کاری و شناخت مشکلات و معضلات شهری و توانایی در ارائه راهکارهای اجرایی متناسب با شرایط خاص شهر یاسوج از لحاظ پدیده های طبیعی ، گردشگری و ژئو توریسم منطقه اهداف خود از شرکت در انتخابات را اینگونه مطرح می کند: می توان با جذب سرمایه های داخلی و خارجی با توجه به طبیعت زیبای شهر یاسوج و افزایش فضاهای فرهنگی و تفریحی یا الزام به زیباسازی معماری شهری و نمای ساختمانها با اعمال تخفیف در صدور پروانه ساختمانی با هدف جذب توریسم گام مهمی در تامین‌مخارج‌ بازسازی زیرساخت ها برداشت.

وی در ادامه به رفع مشکل ترافیک با استفاده از روشهای نوین وتجربه متخصصین اشاره کرده و از پیش بینی نشدن یا نبود اراده ای جهت احداث پارکینگ در مناطق تجاری و تفریحی اظهار تاسف کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی عبدی زاده گفت:

    مسلما حضور افراد روشنفکر واهل تخصص همچون جنا ب مهندس جهانبازی عرصه انتخابات را پررنگتر وارزشمندتر خواهد کرد.
    با رای خودمان به ایشان به ارتقای کیفی خدمات شهری کمک کنیم.

پربازديد