تاریخ درج خبر : 1396/01/06
کد خبر : ۵۶۱۰۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نگین تاجی: شوراها تجلی تفکرات مردم هستند

فرشاد نگین‌تاجی دانشجوی دکترای معماری – طراحی شهری با حضور در فرمانداری بویراحمد کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

«فرشاد نگین‌تاجی» با همراهی جمعی از اقشار مختلف مردم، مهندسین، فرهنگیان، دانشگاهیان، ریش سفیدان و معتمدان در فرماندرای بویراحمد حاضر شد و کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

نگین تاجی در یک اقدام متفاوت همراه با همسر و «باران» دختر خردسالش در فرمانداری بویراحمد حضور یافت و رسما به رقابتهای انتخابات شورای شهر یاسوج وارد شد.

نگین‌تاجی در حاشیه این آئین در گفتگو با خبرنگاران، با تبریک عید باستانی نوروز و با بیان اینکه این عید یادآور نیاکان و پیشینیان و پیام آور مهر، محبت و دوستی و نماد تحول است، اظهار کرد: پیام نوروز این است که با تاسی از این عید باستانی و با مهر و دوستی تحولی را در خود و محیط زندگی مان به وجود آوریم تا شاهد شکوفایی شهر و کشورمان و حال خوب شهروندانمان باشیم.

داوطلب پنجمین دوره انتخابات شورای شهر علت حضور خود در این دوره را نیاز امروز شهر به شنیده شدن صدای مردم عنوان کرد و گفت: ‎شورای شهر در ذات خود تجلی و برایند تفکرات مردم است و باید ایده ها، تفکرات، توقعات و نیازهای شهر و شهروندان را برآورده کند و به عنوان پل ارتباطی، انتظارات و خواسته های مردم را خوب ببیند و انتقال دهد و در جایگاه متخصص و کارشناس آن را پیگری کند.

نگین‌تاجی گفت: مجلس برای کل شهرستان اثرگذار است اما تمرکز شورای شهر برای توسعه یاسوج است. بنابراین خواهش ما از مردم این است که با حضور گسترده و انتخاب همراه با درایت، ‌کنکاو و استعانت از آموزه‌های دینی و فرمایش علما، به بهبود اوضاع شهر کمک کنند.

وی با اشاره به ضرورت توجه به مسئله تخصص گرایی در حوزه شوراهای شهر گفت: حوزه مدیریت شهری ابعاد مختلفی از جمله حوزه اجتماعی، فرهنگی، مبلمان شهری، ترافیک، ساختمان سازی و بخش های معتعدد دیگری دارد و قطعا به هر میزانی که نگاه به این حوزه در شورای شهر تخصصی تر باشد، بهتر می توان امور را مدیریت و برنامه ریزی کرد.

نگین‌تاجی دانشجوی دکتری معماری – طراحی شهری از دانشگاه بو علی سینای همدان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد